תחפושות מקוריות לנשים בהריון

תחפושות לנשים בהריון

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

חג הפורים ומסיבות תחפושות זוהי הזדמנות מצוינת להשיל מעצמינו את דמותינו היומיומית ולכמה רגעים להיכנס לנעליים של מישהו אחר, תהיה הדמות מי שתהיה, דמות אמיתית או דמיונית. אם את בהריון אז יכול להיות שאת חוששת שמא לא תמצאי תחפושת המתאימה לנשים בהריון, חשוב לציין שדווקא ההיריון הינו הזדמנות מצוינת להתחפש בצורה המקורית ביותר, קבלי רעיונות כאן > https://www.bubabuba.com/purim-costumes

גם לנשים בהריון! תחפושות מקוריות

בניגוד לבגדי היום יום, לתחפושות בדרך כלל אין גרסה מיוחדת לנשים בהריון עקב הביקוש הנמוך, הינה כמה דוגמאות לדרך להשתמש בהריון כחלק מהתחפושת.

בובת ענק של חיות ובמיוחד של קנגורו. בובת ענק הינה תחפושת חליפה העשויה מחלק אחד בלבד, תחפושות אלו מגיעות בצורות וצבעים של שלל דמויות רחבות (תמצאי אותן באתר https://www.bubabuba.com), החל מדמויות מסדרות וסרטי טלוויזיה ועד לחיות ויצורים דמיוניים. בובות הענק ידועות בגודלן הענק ורחובן הגדול, כנראה שלא תהיה בעיה לאישה בשום שלב של ההיריון להתאים את תחפושת בובת הענק לעצמה, כאשר מדובר בתחפושת בובת ענק בדמות קנגורו, הרי ברור שמדובר ברעיון נפלא מכיוון שהקנגורוים נוהגים לנשוא את צאצאיהם על גבי כיס בביטנם. בטן ההיריון בשילוב של בובת ענק בדמות קנגורו משתלבים ביחד לתחפושת מקורית ביותר.

תחפושות מקוריות לנשים בהריון שאפשר להכין לבד

תחפושת של תנור אפיה. ניתן בקושי לא רב להכין מקופסאות קרטון וקצת צבעים תחפושת של תנור אפיה כאשר החלק הקדמי שלו נמצא ממש מסביב לבטן ההיריון. כעל ידי ציורים של מאכלים ופיזור עדין של נורות אדומות וצהובות ניתן להראות מראה של תנור פועל.

> רוצה לקרוא עוד על תחפושת לפורים? הקליקי

תחפושת של חדת קרן. בהשקעה לא רבה תוכלי לעטות על עצמך מראה של חדת קרן, הטוויסט המיוחד לנשים בהריון הוא שעל גבי חלק החולצה העוטף את הבטן, ניתן להדביק קרן ולצבוע סביב האזור קצת באדום כך שיראה כאילו חד קרן קטן עומד להיוולד וקרנו כבר הספיק לצאת דרך הבטן.

אפשר להתחפש לביצת עין. על ידיה לבישת חולצה צהובה ועטית בד לבן עם חור גדול סביב הבטן, ניתן להשיג מראה הדומה מאוד לביצת עין, תחפושת מאוד פשוטה אך מקורית ומדליקה.