כוס טפטופים – למה את צריכה את זה?

כוס טפטופים

שיתוף פוסט:

כל טיפה חשובה, בין אם כשמדובר על מים ובין אם מדובר על חלב אם. על כל טיפה מוטב לשמור ולא לתת לה להתבזבז. לכן, הדבר הנכון לעשות, הוא למצוא דרכים כיצד למנוע מטיפות ללכת לאיבוד לחינם. 

אחת האופציות הטובות ביותר שעומדות לרשות נשים אשר מניקות את התינוק שלהן או שואבות חלב בשביל לאחסן בבקבוקים, בשביל למנוע בזבוז, הוא שימוש בכוס טפטופים. מדובר על כוס ייחודית אשר ניתן להשתמש בה בכל פעם כשהתינוק יונק או כשהאם שואבת חלק, כך שום טיפה לא תתבזבז ויהיה ניתן לעשות בחלב שימוש חוזר. בעקיפין הכוס גם מונעת אפשרות שהחלב יגרום לכתמים ונזקים על הבגדים או במקומות אחרים. 

לפני שנסביר כיצד בוחרים כוס טפטופים, חשוב לומר מדובר בהמצאה שהרבה מאוד נשים מניקות בוחרות להשתמש בה, הן עושות בכוס זו שימוש נרחב בבית ובכל מקום אחר בו הן מניקות או שואבות חלק, והיא משרתת אותן היטב. 

איך בוחרים ומזמינים כוס טפטופים?

ראשית, צריך להחליט איזה כוס רוצים לקנות. אפשר למצוא סוגים שונים של כוסות, החל מ-90 מ"ל ועד 160 מ"ל. כל כוס טיפטופים גם מגיעים עם ידיות מיוחדות, תחתיות ספציפיות וכן הכוסות המשוכללות, אלו השייכות לדור השלישי, כוללות גם פטמות אשר ניתן להשתמש בהן בבקבוקים, או לחבר אותן לכפית האכלה ולמיכלי אחסון חלב. 

שנית, צריך לבחון היטב כיצד משתמשים בכוס, זאת על מנת שיהיה ניתן להשתמש בה בצורה סדירה בכל מקום, בכל זמן. חשוב לוודא שאכן יהיה ניתן לבצע את השימוש בכוס באופן אופטימאלי בשביל שיהיה ניתן להפיק ממנה תועלת. 

צריך לציין, למרות שכל כוס מגיעה בגודל שונה, כמות החלב הנאספת בכוסות תלויה בכמות החלב שהאם מייצרת.

זמירות שבת

הדת היהודית היא דת עתיקה עם הרבה טקסים ומסורות שאחריהם יהודים, ובשל כך החשיבות של שירת השבת בדת היהודית היא שהיא מפגישה בין אנשים. זה

קרא עוד »

אירוח כפרי למשפחות

חושבים לקחת הפסקה קצרה מהשגרה היומיומית האינטנסיבית שלכם.? הפסקה כזו שתניב לכם רוגע, שלווה, ותאפשר לכם לצבור כוחות מחודשים? אם כן, אפשר להגשים מטרה זו

קרא עוד »