עיסוי שוודי – 5 עובדות חשובות

עיסוי שוודי - 5 עובדות חשובות

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

עיסוי שוודי הוא סוג העיסוי הטיפולי הידוע והמקובל ביותר – ולא בכדי.

עיסוי מסוג זה מתמקד בהרפיית שרירים, במיקוד לשרירים שטחיים (ולא לרקמות החיבור הממוקדות בעיסוי רקמות עמוק) ולהגברת זרימת הדם.

תוהה אם כדאי לבקש הזמנה לעיסוי שוודי?

עיין בכמה מהיתרונות שלהלן כדי ללמוד מדוע עיסוי שוודי עשוי להוות אפשרות מצוינת עבורך.

  1. טיפול בכאב

אם יש לך מצב כמו סכיאטיקה או דלקת מפרקים ניוונית וסובלים מכאבים כרוניים כתוצאה מכך, עיסוי שוודי יכול להיות שיטה יעילה לניהול הכאב בדרך טבעית. הודע למטפל בעיסוי שלך על נקודות הכאב שלך, הוא או היא יכולים לכוון לאזורים אלו ולהשתמש בתנועת ליטוף כדי לשפר את זרימת הדם המקומית ולהפחית את מתח השרירים.

  1. זרימת דם מוגברת

על המטפל השבדי שלך להשתמש בתנועה ארוכה ומלטפת בכיוון זרימת הדם לעבר הלב – כדי לפתוח את כלי הדם שלך ולהגדיל את זרימת הדם שלך. זרימת דם מוגברת פירושה ששריריך מקבלים יותר חומרים מזינים וחמצן וכי גופך מסיר רעלים בצורה יעילה יותר.

  1. שיקום לפגיעות שרירים

על המטפל שלך לסמוך על לישה וחיכוך בכדי להתמודד עם פגיעות קיימות, כגון הידבקויות (המתרחשות כאשר רקמות שריר מתמזגות זו בזו). אנשים רבים אומרים שהטכניקה הזו שמרגיעה שכבות שרירים גורמת להרגשה כאילו המטפל בעיסוי "עובד את הכישורים".

  1. גמישות מוגברת

כאשר השרירים שלך רגועים יותר, אתה יכול לחוות מגוון רחב יותר של תנועה. שילוב של עיסוי שוודי ומתיחות קבועות הוא דרך נהדרת עבור כל אחד להימנע מפגיעות הקשורות באימון ולהפיק את המרב מתקופות האימון שלו.

  1. הפחתת לחץ. עיסויים שוודים נועדו למקסם את הרגיעה – אתה תהיה על שולחן עיסוי, בסביבה שלווה, כאשר איש מקצוע מבלה זמן רב (בין 60 – 120 דקות) שיעניק לך עיסוי. השילוב בין תשומת הלב המושטת לסביבה אמור להירגע מכם ולהוריד את רמת הורמון הלחץ קורטיזול בגופכם.

עיסוי שוודי בספא זוגי רפאל סנטר הוא דרך נהדרת לטפל בעצמך – אבל זה גם הרבה יותר מזה. היתרונות הבריאותיים הפיזיים והנפשיים של עיסוי שוודי הופכים אותו לעיסוי המועדף על ישראלים רבים.