אפשר ללבוש גם גוזיה וגם שמלה – הכירי את גוזיות הסטרפלס 

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כחושבים על כך, לצד מעמד האישה והשינויים כך גם תפסה תאוצה והשתנה לה החזייה כך שאם בעבר היה אפשר להתאים את החזייה לשמלה ועדיין לא להרגיש הכי חופשי שאפשר, הרי שבזכות גוזיה שאפשר לשלב מתחת לשמלה, יותר ויותר נשים בוחרות אותה ולו רק כדי להרגיש יפה ומדהים, אחרי  הכול לא לחינם נולד האמירה "את יפה כשנוח לך".

מכירים את הגוזיות שעוררו מהפיכה? גוזיות הסטרפלס, אם פעם נהוג היה לחשוב כי הן לא "מספיק מרימות" או מעצבות את החזה, שהרי הטכנולוגיה והקדמה אמרו אחרת וכיום יותר ויותר נשים מעדיפות חזיה ללא ברזלים כדי ללכת עם, להרגיש בלי והכי חשוב לא לפספס את היכולת להראות מושלם בערב מיוחד שמצריך מהן ללבוש את השמלת הסטרפלס, הפעם ללא תלות בשום כתפיות. 

גוזיה סטרפלס- הדרך המושלמת לתת את הטון האחרון ללוק המושלם 

גוזיה מדהימה, מרגע שהיא הייתה לסטרפלס מושלם, יותר ויותר נשים הצליחו להבין את הנקודה וכיום היא משמשת לא רק כהלבשה תחתונה מתחת לשמלה, אלא גם מתחת למקטורן מושלם או כחלק מחליפה מדהימה.

מהיום לא עוד חזייה שמשטיחה את החזה או גורמת לא להראות גדול או קטן מדי, לא כשיש לכם גוזיה חכמה שיודעת ויכולה להפוך כל אירוע לחוויה- הכול בזכות הטאץ האחרון שמשלים את המראה המבוקש. 

מהי חזיית סטרפלס ולמה חובה שתהיה לכם אחת כזו בארון? 

סטרפלס, חזייה מדהימה שמשמעותה היא חזייה ללא כתפיות ולכן, היא בהחלט יכולה להשלים את הדבר האחרון שיהפוך כל מאורע לחגיגה, בפרט אם בחרתן ללבוש שמלה נטולת כתפיות ותרצו לחשוף את הכתפיים באין מפריע. מהיום לא רק סטרפלס אלא גוזיה סטרפלס מאתר ayoola שתומכת ובסופו של דבר מאפשרת לכן את המראה המחמיא ביותר.