איך מארגנים קרוז לכל המשפחה

איך מארגנים קרוז לכל המשפחה

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

קרוז שעובר דרך ימים או נהרות הוא ללא ספק חוויה מרגשת עובר בודדים זוגות ומשפחות. אין כמו הפלגה בנהר או בים כדי להירגע וליהנות מהנופים המרהיבים הניבטים לנגד עינינו, אבל כדי שהשימה תצליח וכולם ייהנו ויספרו לחברים – צריך לדעת לארגן אותו היטב ולמנוע תקלות ומשברים. שתי השאלות החשובות ביותר בארגון קרוזים למשפחות הן כמובן היעד המבוקש והתאריכים הנוחים לכל המשתתפים. אם מדובר במשפחה עם ילדדים, התאריכים הנוחים הם חול המועד סוכות ופסח, חנוכה, וכן יולי אוגוסט בימי החופש הגדול. כאשר מארגנים קרוז צריך כמובן לקחת בחשובון את כמות המשתתפים ולדאוג שכולם ישמחו להגיע וייצאו מרוצים (עד כמה שהדבר תלוי בנו). לכן יש לקבוע מראש יעד מוסכם לפי הבחירה וההעדפה ולאחר שהצענו מספר יעדים אפשריים. קרוזים למשפחות יוצאים למגוון אתרים, קרובים יחסית (אירופה) או רחוקים (ארצות הברית, דרום אמריקה, אוסטרליה וניו זילנד).

כל קרוזים למשפחות כולל כמובן גם ימי טיולים ולא רק שייט בימים ובנהרות, ולכן חשוב לברר מראש באיזו ספינה נשוט, איזה נופים נראה, באיזה מלונות נשהה וכו'. ארגון מוצלח של הקרוז תלוי במצב הבריאותי ובכוטשר הגופני של המשתתפים, מפני שלאנשים בגילים שונים יש יכולות שונות ולכן חשוב שהמסלולים לא יהיו קשים מדי או מעייפים עבור בני המשפחה שלכם. כמו כן הקרוז מתחיל מנקודה אליה טסים ולפיכך כדאי שיהיה זמן התאוששות מספיק בין הנחיתה בנמל התעופה לתחילת הקרוז בספינת הטיולים. זאת על מנת שלא יהיה מי שיישאר עייף ומותש מטיסה.

התחלה מוצלחת הכרחית כדי שההמשך יהיה מרתק ומהנה. לכן חשוב שהמעבר בין הטיסה להפלגה יהיה חלק עבור כל בני המשפחה. בחלק מהקרוזים מדובר במספר טיסות וגם אז חשוב להקפיד על מעברים חלקים. ההמראה הראשונה יוצאת מישראל וחשוב לברר האם ישנן הסעות מהבית לנמל התעופה. הסעה כזו מקלה מאוד את הגישה לשדה מאחר שיש יישובים רבים מהם הגישה בעייתית ואין קו אוטובוס או מונית ישירה לנתב"ג. לאיסוף מהבית ונסיעה לשדה התעופה יש יתרון ברור על הגעה עצמאית.

6 טיפים לבחירת מיטת תינוק

בחירת העריסה המושלמת עבור התינוק שלך היא משימה לא פשוטה. יש כל כך הרבה מיטות לתינוקות בשוק וזה יכול להיות קשה למיין את כולן. בפוסט

קרא עוד »

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »