טרמפולינות – 5 דגשים בטיחות שאתם חייבים לבצע

טרמפולינות

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

הטרמפולינה היא ללא ספק אחד המתקנים הפופולריים בישראל. אם בעבר היו משתמשים בהם רק לצרכים ספורטיביים או בימי כיף ואירועים שונים כאטרקציה, הרי שכיום משפחה ממוצעת יכולה לאפשר לעצמה לרכוש טרמפולינה גדולה לגינה שלה. כמובן שיש הבדל באיכות ובגדלים בין הטרמפולינות, באופן התחזוקה שלהן, ברמת הבטיחות שלהן ועוד. 

5 כללי בטיחות חשובים לשימוש בטרמפולינה ביתית

#1 – רכישת המתקן:

הטיפ הראשון מתייחס לרכישת הטרמפולינה. חשוב לוודא שאתם רוכשים טרמפולינות המיוצרת בתו תקו בינלאומי ולרכוש רק מחנות או יבואן מוכר ואמין. ודאו שהמתקן שאתם עומדים הולך להתאים לגילאי ומשקלי הילדים או האנשים שהולכים לקפוץ על הטרמפולינה ובקשו הדרכת בטיחות על השימוש במתקן.

#2 – היכן למקם את הטרמפולינה?

חשוב מאוד למקם את הטרמפולינה באזור רך יחסית מצד אחד אך שהטרמפולינה תהיה יציבה וחזקה מצד שני. בדרך כלל עדיף משטח ישר כמו דשא סינטטי או דשא רגיל. כדי שבמקרה של נפילה חס וחלילה הנחיתה תהיה רכה. כמו כן מומלץ להתקין את המתקן רחוב מעצים, אבנים ומכשולים שונים.

#3 – להתקין את הטרמפולינה בצורה נכונה:

בסופו של דבר אתם ו/או הילדים שלכם הולכים לקפוץ על המתקן ולכן התקנה לא נכונה שלו עשויה לגרום לפציעה או גרוע מכך. ודאו את יציבות המתקנת, יציבות הברגים בכל הכיוונים, זאת לפני שאתם מאשרים לילדים שלכם לעלות על המתקן.

#4 – גיל השימוש:

לא מומלץ להעלות על המתקן ילדים קטנים מדי, גם אם אלה יושבים בצד כביכול ולא קופצים עם אחיהם הגדולים יותר. מישהו בטעות יכול למעוד וליפול עליהם ובמידה והם כן קופצים הם עשויים ליפול לרשת הצדדית ולהיפצע. גיל 6 ומעלה יהיה הגיל המומלץ לאפשר להם לקפוץ עליה.

#5 – אין לקפוץ על המתקן עם צעצועים, תכשיטים, משקפיים או דברים שעשויים להישבר, להינזק או להזיק לילדים.קנו טרמפולינות באתר של ריהוט לגן וידר >>>

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »