איך לבחור עגילים לתינוקות

עגילים לתינוקות

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אין כמו עגילים לתינוקות קטנטנות. כמה חמוד זה לראות תינוקת זעירה בעגלה כשלאוזניה התכשיט הראשון שלה שמעניק לה את המראה הנשי המובהק – העגילים. ישנה דעה רווחת כי ככל שהילדה קטנה יותר בעת ניקוב החורים, כך היא פחות מרגישה את הכאב והמקום מתרפא מהר יותר.

אך בכל זאת, יש כמה דגשים חשובים בעת בחירת עגילים לתינוקות .

אוזן רגישה חייבת עגילים איכותיות

אוזניים של תינוקות הן רגישות הרבה יותר לעומת אוזניים של בני אדם בוגרים יותר וכאשר מתאימים להן עגילים, חשוב לקחת את זה בחשבון. לקחת בחשבון, הווי אומר להקפיד על בחירה בעגילים איכותיות וטובות אשר מיוצרות מחומרים איכותיים כמו זהב, כסף וכדומה ואלה יבטיחו כי האוזניים הרגישות לא תיפגענה או תיפצענה כתוצאה מהחדרת גוף זר שיוצר מחומר זול ופשוט.

עגילים באורך סביר – שלא יתפסו בבגדים

אחת הבעיות של עגילים אצל תינוקות הוא שהם נתפסים להם בבגדים. בשל העובדה כי תינוקות קטנים שוכבים במרבית שעות היממה, סביר מאוד כי בעקבות תנועות לא רצוניות עם הראש העגילים ייתפסו להם בבגדים ועלולים להכאיב להם בעת סיבוב הראש לצד השני. על כן, מומלץ מאוד לרכוש עבור תינוקות – במיוחד בשנתם הראשונה – עגילים צמודות לאוזן, על מנת למנוע מהם סבל מיותר של מתיחות באוזן וכאבים.

ניקוב חורים במקום מקצועי

נכון שעיקר העניין הוא בחירת העגילים והתאמה שלהן לגיל התינוקות, אך זה לא רק. כאשר מדובר על עגיל ראשון לתינוקת, חשוב מאוד לשים דגש גם על בחירת המקום אליו תלכו בשביל לנקב את החור הראשון באוזן הקטנה. בשל העובדה שמדובר בתינוקות רכים, כאלה שהעור שלהם רגיש ועדין, חשוב מאוד לבצע את ניקוב החורים רק במקום מוסמך כמו kai jewelry אשר יודע את העבודה היטב ומשתמש רק באמצעים איכותיים ומקצועיים.

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »