איך תדעי אם הוא בוגד?

איך תדעי אם הוא בוגד?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

בגידה במערכת יחסים עד כמה שהיא מעציבה, היא אינה דבר נדיר וכיום נמצא כי יותר מ 50 אחוזים מאנשים הנמצאים במערכת יחסים זוגית קיימו או מקיימים קשר רומנטי עם אדם נוסף מלבד זה שעמו הם נמצאים במערכת יחסים מחייבת.

עם זאת לא כל סימן או הודעת טקסט מעידה על כך שבן הזוג שלך בוגד, ולכן חשוב לשים לב לכמה סימנים חיצוניים לפני שאת מתעמתת עם בן הזוג או דורשת הסברים:

קבלת שיחות בשעות מאוחרות – קבלת שיחות בשעות מאורחות יכולה להעיד על כך שבהן הזוג בוגד , עיקר אם השיחות תכופות וכאשר הן נכנסות: בן הזוג מתרחק ומסתודד. נסי להבין מה פשר השיחות ובאינטואיציה שלך לגלות האם מדובר בשיחה תמימה או כזאת שראויה לבדיקה.

הגעה מאוחרת מהעבודה – זה נכון, חיי היום יום שלנו דורשים מאתנו לעיתים להשקיע שעות מרובות בעבודה. אבל מה קורה שהשעות מתארחות עד אמצע הלילה? או ששאר העובדים במקום העבודה של בן הזוג יוצאים לביתם והוא נשאר? סיטואציה זאת בוודאי שדורשת בדיקה.

חוסר תקשורת – אם אתם כבר לא מתקשרים, לא מבלים יחדיו ובכלל מתעלמים אחד מקיומו של השני: ייתכן שמשהו אחר תופש את תשומת ליבו של בן הזוג. נסי לברר עם יועצת הזוגיות דורית כהן באתרה https://www.zugiut.net מה גורר לחוסר התקשורת ובכך להגיע אל שורש האמת.

העדר יחסי מין – העדר אינטימיות יכול להתרחש בשל שחיקה בחיי היום יום, טיפול בילדים ושגרה מעייפת. לכן במידה ויחסי המין הולכים ופוחתים: חשוב לנסות לבבין מתי הם נפסקו והאם הסיבה הינה עייפות, או שמדובר בחוסר עניין וקבלת סיפוק במקום אחר.

לסיכום, לא כל בן זוג מותש, עייף וכזה שלא מדבר הרבה – בוגד. עם זאת כדי לברר את הדברים לעומק, חשוב לפתוח את ערוצי התקשורת, להיעזר בשירות של דורית כהן ליעוץ זוגי ומכאן להבין מה בדיוק משמעותם של הדברים.

6 טיפים לבחירת מיטת תינוק

בחירת העריסה המושלמת עבור התינוק שלך היא משימה לא פשוטה. יש כל כך הרבה מיטות לתינוקות בשוק וזה יכול להיות קשה למיין את כולן. בפוסט

קרא עוד »

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »