בימבות לילדים – כמה דברים שחשוב להכיר

בימבות לילדים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מבחינת הילד אין הבדל האם הוא נוסע על בימבה משוכללת או על מכונית מרצדס אמיתית. זהו המאפיין הבודד אולי שילדים מרגישים כמו מבוגרים, כשהם נוסעים על בימבה לילדים

כשתכנסו לחנות הצעצועים תראו מגוון רחב של בימבות, חלקן לא נראות כמו בימבות אבל הם כן, אולי הילד שלכם אוהב סגנון משטרה או בימבת מרוצים, כך או כך, לפני הרכישה עליכם לחשוב על כמה דברים.

גם בימבות יקרות לא בהכרח יחזיקו מעמד, בדיוק לכן, בשורות הבאות נראה לכם על מה צריך לשים דגש כשבוחרים בימבה לילד. 

בימבה לילד

כאשר הילד גדל חלק מההתפתחות שלו האישית והחברתית תלויה בכלים כמו מתקני חצר ובימבות. גם אופניים קטנות עם גלגלי עזר נותנים לילד ביטחון עצמי וחוץ מזה הם כל כך מתוקים כשהם שקועים במשחק על הבימבה או על האופניים שפשוט אסור לפספס את זה. 

כדי שהילד שלכם ייהנה באמת מהבימבה היא צריכה להתאים לו. מה זה אומר? ראשית, מבחינת המאפיינים הפיזיים ישנם בימבות כמעט לכל שכבת גיל ככה שעליכם לבדוק שהילד יושב עליה בנוח, שהרגליים שלו מגיעות לרצפה ושיש לו שליטה מלאה על הבימבה הקטנה. 

לילדים ממש קטנים יש בימבה עם מוט אחורי המיועד לאחד ההורים. במקרים כאלו לא צריך שהילד יגיע עם הרגליים לרצפה, למרות שזה חשוב, זה לא הכרחי.

חשוב לבדוק את החומר ממנו עשויה הבימבה. בימבות מפלסטיק עשויות להישבר מהר. כדאי גם לקחת בחשבון שהילדים אוהבים להשתולל ולעשות דברים לא צפויים עם הבימבה ולכן כדאי לכם להתחשב ולבחור חומר עמיד כמו מתכת או פיברגלס קשיח. 

בנוסף וודאו שיש על הבימבה תקן בטיחות. רק כך תדעו שהילד שלכם רוכב בזהירות על כלי בטיחותי.