תאונות ילדים

תאונות ילדים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

תאונות ילדים עלולות להתרחש בכל מקום ובכל זמן. כל הורה מעוניין כמובן לשמור על הילדים שלו בטוחים, אך היות ולא ניתן לסגור אותם בבית למשך כל שעות היום, אין מנוס מלשחרר אותם לשחק עם חברים, ללכת לחוגים ולטייל ברחובות. כל ילד עלול למצוא את עצמו במצב שבו הוא נפגע כתוצאה מנפילה בקניון, מאופניים חשמליות, מבור במדרכה, מהחלקה בשטח בית הספר וכדומה. ילדים רבים נפצעים ברמה כזאת או אחרת באופן תדיר, כתוצאה מהאופי השובב שלהם ומחוסר זהירות בסיסי. לרוב מדובר על תאונות קלות הכוללות כמה שריטות וכמה מכות יבשות, אך ישנם מקרים חמורים יותר בהם הילד נפצע בצורה הרבה יותר קשה. הדבר כולל למשל מקרי טביעה בבריכה ציבורית, התקלות באופניים חשמליות, שבירת גפיים כתוצאה מהחלקה רצינית וכדומה. במקרים כאלו, מומלץ להסתייע בשירותיו של עורך דין שמתמחה בתאונות ילדים, על מנת להבטיח לעצמכם את מלוא הפיצויים שמגיעים לכם.

מהו תפקידו של עורך דין שמתמחה בתחום של תאונות ילדים?

קודם כל, עורך הדין והורי הילד צריכים להבין בדיוק מה קרה וכיצד אירעה התאונה. לא פעם מדובר בעניין לא פשוט, היות והורי הילד לא היו במקום ולא צפו במתרחש. במקרים כאלו, יש צורך לבחון לעומק את הגרסאות של כל העדים לתאונה ולהבין את הנסיבות שהובילו אליה. בהתאם לכך, ניתן להבין ולקבוע מי אמור לשאת באחריות לתאונה ומי אמור לשלם את הפיצויים על הנזק שנגרם לילד ולהוריו. בארץ כל ילד שזכאי לחינוך חינם זכאי גם לפוליסת תאונות אישיות מטעם רשות החינוך המקומית במקום מגוריו. זהו אחד הגורמים המרכזיים שאליהם ניתן לפנות כדי לקבל פיצויים. למעשה, תביעת הפוליסה אמורה להיות יחסית פשוטה, היות ואין צורך להוכיח אשמה אלא רק להוכיח שהתאונה התרחשה.

החיסרון הוא שהפוליסה מתאימה רק למקרים פשוטים, והיא אינה מספקת כיסוי למקרים חמורים ולנזקים משמעותיים יותר. כמו כן, במידה וגורם מסוים אחראי לנזק, ניתן לתבוע אותו על אחריות נזיקית. כאן נכנס תפקידו של עורך דין שלומי וינברג, אשר יכול לסייע בתביעה כנגד הגורם האחראי, כמו למשל תביעת נוער, מתנ"ס, עירייה וכדומה.

 

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »