שער כדורגל מתקפל לילדים, כך תוודאו שהוא לא יזוז מהמקום

שער כדורגל מתקפל לילדים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

שער כדורגל לילדים היא המתנה המושלמת לילד, שיש בביתו מרפסת או גינה גדולה. במקום לשחק כדורגל בחוץ כאשר חם מאד או כאשר יורד גשם בחוץ, הפתרון הטוב ביותר הוא רכישת שער כדורגל מתקפל לילדים, כך הילדים יוכלו לשחק במקום סגור, וכן כמובן שניתן גם לשחק בשער כדורגל מתקפל לילדים בבית. השער הזה עשוי ממתכת או מאלומיניום, והוא מותאם לגודל הילד, וכך השער מאפשר לילד להתאמן גם כשהוא לא משחק, וכך הילד יהיה טוב יותר בכדורגל ודבר זה יעלה את קרנו בקרב חבריו לכיתה, אז איך תוודאו שהוא לא זז מהמקום וכך פוגע במשחק, הקליקו לפרטים נוספים

כדי ששער הכדורגל  לא יזיז מהמקום יש להקפיד על כללים אלו

להקפיד לרכוש צורה מרובעת– יש להקפיד לרכוש שער בצורה מרובעת ללא קצוות מעוגלים גם כדי שלא יזוז, וכדי למנוע פגיעה בילדים.

יש להתקין אותו  ליד קיר– חשוב לשים את השער ליד הקיר או ליד חפץ קשה אחר כדי להבטיח שהוא לא יזוז מהמקום. 

לחזק אותו אל הרצפה– יש להתקין אותו היטב לרצפה יש לבדוק שהוא תקוע היטב לרצפה ניתן גם לשים מסמרים כדי שהוא יתחבר היטב. 

 לדאוג שהשער יהיה עשוי ממתכת– לחומר שממנו עשוי שער הכדורגל ישנה חשיבות רבה, לכך שהוא לא יזוז. כאשר קונים שער מפלסטיק הוא יתקפל מהר, וייהרס לעומת שער ממתכת, אשר יותר בטיחותי, ויש אפשרות יותר שהוא יחזיק מעמד.

חשוב לרכוש אחד כזה מחברה טובה, וכן כאשר רוכשים שער כדורגל מתקפל לילדים יש לוודא  כי השער הוא איכותי והוא לא יוכל לזוז. 

אם כך ניתן לומר כי להורים ישנן אפשרויות רבות, כדי לדאוג לכך לבטיחות של הילדים שלהם, וכן למניעת פציעות וכאבים מנפילות או שהשער יכול ליפול על הילדים, לכן יש להקפיד לקנות שער מחברה טובה, ובנוסף להקפיד שהוא ישען על קיר בבית ולהדק אותו היטב לרצפה למניעת נפילות. חשוב מאד לאפשר לילדים לשחק כדורגל גם בבית, אבל לא במחיר של פציעות, ויש להקפיד לשמור שהשער לא יזוז וכן יש לנקוט בכל הדרכים האלו.

בדקו גם טרפולינה בצורת מלבן בלינק הזה