לק ג'ל – הטרנדים החמים לשנת 2022

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

לק ג'ל הוא סוג של לק שנמרח בעקביות דמוית ג'ל. הוא עמיד יותר מלק רגיל, אבל הוא לא נשחק כל כך מהר ומספק יותר ברק. האופי דמוי הג'ל של הפורמולה מאפשר שליטה רבה יותר על היישום והיכולת להשתמש בצבעים שונים ללא סתתים או כתמים. ציפורני ג'ל גם נוטות פחות להישבר או להתקלף וניתן להסירן עם מסיר לק רגיל. פורמולות רבות של לק ג'ל נוצרות כמו הכלאה של לק וג'ל רגיל, כאשר הלק נמרח כמו נוזל אך מתייבש ליצירת מוצק. התוצאה היא יותר ברק ועמידות רבה יותר מאשר ציפורניים מסורתיות על בסיס נוזלים או אקריליים רגילים. יש להשרות ציפורניים אקריליות רגילות על בסיס נוזל באציטון כל יומיים בערך , אבל ציפורניים ג'ל בדרך כלל ניתן ללבוש עד שלושה ימים ללא השרייה. הלק משמש בשתיים או שלוש שכבות דקות, מה שמאפשר לו להתייבש בין שכבה לשכבה ולהימנע מהצהבה. לק ג'ל הוא מוצר קוסמטי הנצמד לציפורניים טבעיות ומגביר את עמידות הציפורן בפני שבירה ושבר.

טרנדים של לק ג’ל בשנת 2022:

שוק לק הג'ל צפוי לצמוח בשיעור צמיחה שנתי מורכב של 27% בשנת 2022. לק ג'ל נחשב לאופציה עמידה יותר מציפורניים אקריליות והפך לסטנדרט החדש של יופי. בשנת 2022, יהיו שלושה טרנדים עיקריים בלק ג'ל:

– הטרנד הראשון הוא המעבר מצבעים טבעיים למלאכותיים לציפורניים. 

– הטרנד השני הוא המעבר מצבעים מסורתיים לגווני פסטל.

– המגמה השלישית היא המעבר מגימורים מאט לגימורים מבריקים. 

המעבר מצבעים טבעיים למלאכותיים ניכר בעלייתם של מותגי הלקים. נתח השוק של מותגי הלקים יותר מהכפיל את עצמו בין 2016 ל-2017. ככל שמספר האלטרנטיבות הטבעיות הולך ומתמעט, אנשים פונים לצבעים מלאכותיים. לדוגמה, כאשר יצאו דיווחים על צבע כחול שנמצא בבקבוקי מים מסוימים של ילדים, הורים רבים עברו לצבע הבטוח הרבה יותר.

להשיג באתר: https://westock.co.il/

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »