איך לשדרג את חדר הילדים?

לשדרג את חדר הילדים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

חדר הילדים הוא המקום הפרטי של הילד שלכם, הטריטוריה האישית בו הוא מנהל את החיים שלו וחווה את הילדות ואת השנים הקסומות הללו, השנים אליהן הוא עתיד להתרפק בנוסטלגיה לכל אורך שנות חייו. ואתם כהורים רוצים להעניק לו שנים נעימות ושמחות, ילדות מאושרת ונעימה שתבנה את האישיות שלו ותיתן לו את הכלים ואת הכוחות לחיים שמחים ומוצלחים. ומה עם החדר שלו?

עיצוב מוצלח ושדרוג של חדר הילדים

חדר הילדים זה המקום בו הוא חי. וזה המקום שאתם רוצים לעצב ולהפוך אותו לנעים ומזמין, למקום חמים ואהוב על הילד ועליכם. כך שטוב יהיה לו לקום בבוקר ולשכב לישון עם לילה. נעים יהיה לו לשבת להכין את שיעורי הבית וגם להזמין חברים למשחק מהנה. כאשר החדר מאובזר היטב והוא מתוכנן כראוי הוא נוח ומאפשר שימוש מועיל. אבל מלבד לפרקטיקה ולתכנון יש חשיבות רבה גם למראה של החדר. אלו צבעים דומיננטיים בחדר הילדים שלכם? מהו סגנון העיצוב? כדאי להכיר את האפשרויות הקיימות לעיצוב ושדרוג חדר הילדים.

רעיון 1: מדבקות קיר

מה דעתכם על מדבקות קיר לעיצוב חדר הילדים שלכם? מדובר על רעיון עכשווי ופופולארי עד מאוד, הכירו אותו כאן https://www.ponponi.co.il. מדבקות הקיר מאפשרות לעצב את חדר הילדים בסגנון נעים ועכשווי וזאת באופן פשוט ולא מורכב כלל. כמו כן חשוב לציין כי המדבקות הן פריט עיצוב זול יחסית. כמו כן יש למדבקות יתרון בולט נוסף והוא מגוון האפשרויות והדגמים הרבים שקיימים.

רעיון 2: פוסטרים

הקירות בחדר הילדים שלכם חשופים? את הקירות ניתן לקשט עם פוסטרים מהממים. כמובן שאת הפוסטרים יש להתאים לצבעים של החדר וכן לילד שחי בתוכו. תלייה פשוטה מאפשרת לכם להוסיף עוד צבע ויופי לחדר שלכם.

רעיון 3: שטיחים

אם אתם מחפשים רעיון לעיצוב שיש בו גם אפקט של חימום החדר ויצירת אווירה ביתית ונעימה כדאי לכם לשקול לרכוש שטיח. שטיח מעוצב שמתאים לעיצוב הכללי של החדר משדרג בצורה ניכרת את האווירה והופך את החדר למקום שכיף להיות בו.

גם חדר הילדים שלכם יכול ללבוש אקססוריז ולהיות מיוחד ומשודרג!