8 גאדגטים מדליקים לילדים

גאדגטים מדליקים לילדים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מחפשים רעיון למתנה מוצלחת לילד? לפעמים נדמה שלילד שלנו יש כל מה שהוא רוצה וצריך. אבל גאדג'ט מוצלח תמיד יכול להתאים ולשמח אותו – בדקי כאן. קבלו שמונה רעיונות לגאדג'טים מוצלחים שישמחו את הילד.

  1. מכונת ממתקים – מכונת ממתקים היא מושג שמלווה את הילדות שלנו ומעורר בנו נוסטלגיה ועניין חדש בממתקים הקורצים מתוכו. מה דעתכם להפתיע את הילד עם מיני מכונת ממתקים שתהיה שלו?
  2. רחפן – לכל ילד יש חלום שמרחף שם למעלה ושומע בקול הפקודות שהוא משגר לו באמצעות השלט. תוכלו להגשים לו את החלום עם רחפן בעל חיישן תנועה.
  3. מיקרופון קריוקי – איזה ילד לא אוהב להחזיק בידיו מיקרופון ולהשמיע את קולו ברמה? רכשו לו מיקרופון קריוקי שיספק לו את החוויה וגם יעזור לו להתגבר על הבושה שלו לשיר בציבור.
  4. משחקי חשיבה – כמה טוב לחשוב ולשבור את הראש כדי למצוא את התשובה. תוכלו לרכוש לילד שלכם משחק חשיבה מעץ או מתכת ולאתגר אותו. יהיה נפלא לראות אותו קצת זמן מנותק מהמסך.
  5. פרח רוקד ושר – מתנה משעשעת ומקורית היא מתנה שלא שמענו או הכרנו אותה בעבר. והפרח הזה בדיוק עונה על ההגדרה. פרח שר ורוקד הוא פרח אטרקטיבי שמשמח את הלב ומפתיע בפעולה שלו.
  6. מנורת לילה – לאף אחד לא נעים ללכת לישון בחשכה. נכון יהיה להעניק להם מנורת לילה מעוצבת ונאה. המנורה יכולה להכיל פיצול USB, אורות ותכונות מעניינות אחרות. בחרו מנורה מוצלחת שתענה על צרכי הילד.
  7. טנק נוסע על קירות – ילדים אוהבים להפעיל כלי רכב ולהניע אותם באופנים בלתי שגרתיים. כמה ישמח הילד עם הטנק שמטפס על הקירות!
  8. משחקים להרכבה עצמית – תוכלו להפתיע את הילד עם משחק הרכבה שעליו לחר את החלקים זה לזה כדי ליצור את התוצאה המושלמת.

מגוון צעצועים, מוצרים שימושיים וגאדג'טים יוכלו להתאים לילד אותו אתם רוצים להפתיע. חשוב לכם לחשוב עליו, על הרצונות שלו ועל האופי שלו, ולהתאים את המתנה בהתאם לכך. כדי שהוא אכן ייהנה מהמתנה שלכם ויפיק ממנה את התועלת הרצויה. הוא יודה לכם עליה מאוד!

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »