איך להתקין שעון שבת לדוד

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

דוד שמש הפך את החיים של כולנו לקלים יותר. הדוד, אשר מחמם מים באמצעות אנרגיית השמש, מספק מים חמים בימי קיץ, ומאפשר את קיצור פעולת חימום המים בחודשים הקרירים. אם אתם רוצים להתקין שעון שבת לדוד, אתם יכולים לעשות זאת בקלות, ובכך לכוון את חימום המים לשעות שאתם רוצים לפי טיימר ולהנות גם בשבת ממים חמים. 

כיום יש סוויצרים מתאימים לחיבור אל מתג הדוד, ואפשר לחברם גם לאינטרנט הביתי ובכך לשלוט על חימום המים מכל מקום ובכול זמן דרך האפליקציה והנייד שלכם. כשאתם בוחרים סוויצ'ק חכם או שעון שבת – בחרו מוצר שנבדק ואושר על ידי מכון התקנים הישראלי. 

בחרו דגם שיש לו אישור התאמה אלחוטית של משרד התקשורת. שימו לב שהסוויצ'ר מנהל את הדוד באופן חכם, כי יש לו פונקציות נכונות עבורכם, בחרו שעון שבת או סווצ'יר המספק חסכון ושקט נפשי, כזה שיודע לכבות את הדוד לבד במידה והמים כבר חמים מאד ושימו לב כי אתם יכולים לתכנן לו"ז הדלקות על מנת שיהיו לכם מים חמים בימי שבת וחג. 

איך להתקין שעון שבת לדוד?

כדי להתקין שעון שבת לדוד השמש, יש לבדוק איזה חיבורים מתאימים, לאפס את השעון, לוודא כי הוא תקין ולבדוק שהשעון עובד גם כאשר לא מדליקים ומכבים אותו באופן ידנית. מי שאין לו ניסיון בחשמל, כדאי שיבחר חשמלאי להתקנת השעון משום שהתעסקות עם חשמל ללא ניסיון יכולה להוביל לאסון! בין היתר כדאי לבחור סוויצ'ר חכם שיספק הדלקה ושליטה על הדוד ונחשב הרבה יותר אפקטיבי וחסכוני ממתג חכם לדוד. בחרו סוויצ'ר שקל לחבר גם לדוד וגם לנייד שלכם ובכך להפעילו דרך אפליקציה. אז זה הזמן להתקלח במים חמים ולחסוך בהוצאות החשמל. 

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »