כסא בטיחות – איך לבחור את הכי טוב?

כסא בטיחות - איך לבחור את הכי טוב?

שיתוף פוסט:

בחירת מושב לתינוק שיהיה בטיחותי ויתאים בעיקר למכונית, חשובה מאד! זאת על מנת להגן על הרך הנולד בזמן הנסיעה. בשל כך קיימים כיום לא מעט כסאות בטחות המשווקים ברשתות ובחנויות, כמו גם דרך חנויות און ליין לציוד תינוקות. 

אחת הדרכים לשמור על בטיחות התינוק בנסיעה, היא בחירת סלקל או כסא בטיחות נוח ובטוח, בעוד שהכיסא מטרתו לאפשר הגנה מקסימאלית גם בעת הנסיעה וגם בעת (חלילה!) מצב של תאונת דרכים. בכך חשוב לבחור כיסא שיגן על הילד שלכם באופן מיטבי. אז כיצד בוחרים כיסא טוב? כמה טיפים לבחירה נכונה, בהמשך.

אם אתם רוצים לשמור על הילדים שלכם, בעיקר בעת נסיעה, רצוי לבחור כיסא בטיחות טוב ומתאים לצרכים של התינוק. בכך יש לשים לב בעת הבחירה לדגשים הבאים: 

מותג

בתחילה חשוב לחפש אחר מותגים שנחשבים טובים, זאת כדי לא להתפשר על איכות. כיום ישנם מותגים כמו כסאות בטיחות של ברייטקס, COSCO, CHICCO, GRACO ועוד. רכשו מותג מוביל ובטיחותי, על מנת להבטיח הגנה בעת הנהיגה. 

התאמה

שימו לב כי הכיסא מתאים למשקל של התינוק. וודאו כי העומק הרוחב והגובה של הכיסא מתאימים למשקל של הפעוט, בעוד שיש כסאות המתאימים עבור משקל של  'מרגע הלידה' על למשקלים של 50 קילוגרמים. הכיסאות מיועדים בדרך כלל עבור תינוקות עד לילדים גדולים יותר. 

טכנולוגיה

וודאו כי אתם רוכשים כיסא שמצויד בטכנולוגיית נוחות מסוג ClickTight המאפשרת הידוק ונעילה של חגרות הבטיחות. בכך תוכלו לקבל הגנה כללית ויותר בטחון בעת נהיגה עם התינוק. 

התקנה נוחה

וודאו כי אפשר להתקין את הכיסא בצורה בטוחה, בעוד שיש לבחור את המוצר מחברה אמינה שתתאם עמכם מועד התקנה. בכך תוכלו להיות בטוחים שהתינוק שלכם מוגן בעת נהיגה. 

לסיכום, בעת בחירת מוצרים לפעוטות ולילדים – אסור להתפשר! יש לבחור את המותגים הטובים ביותר שיאפשרו נוחות, בטיחות והגנה בעת הצורך. 

מוצרי ציפורניים

טיפוח הוא דבר מאוד חשוב, לא רק לנראות, אל גם לבריאות. כאשר אנחנו מטפחים את גופנו וגם דואגים לו, זה אומר שאנחנו מקפידים שהוא תמיד

קרא עוד »

מה תלמדו בסדנת כתיבה?

הסדנה מיועדת לכותבים שרוצים ללמוד עוד על הענף ועתידו. הסדנה תהיה קורס כתיבה אינטנסיבי בן שלושה ימים שיכסה את כל יסודות הכתיבה עבור אפליקציות אינטרנט

קרא עוד »

מי נחשב אומן על חושי?

בעבר לא היו לנו כלים לנתח את תפקודי הגוף. כיום, יש לנו הרבה טכנולוגיות שיכולות לעזור לנו להבין טוב יותר את הגוף שלנו. ישנן טכנולוגיות

קרא עוד »