ההבדל בין מסיכה לשיער וקונדישינר

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מה ההבדל בין מסכת שיער לקונדישנר? לא מעט אנשים מתבלבלים בין השניים ומניחים שמדובר במוצר זהה. אבל בפועל – יש לא מעט הבדלים בין המוצרים. אז מה צריך לדעת על מרכך (קונדישנר)? ומה צריך לדעת על מסכת שיער? הכול בהמשך.

בעולם מתקדם וחכם שיש בו מוצרי טיפוח רבים, יש לא מעט אנשים המתבלבלים בין מסיכה לשיער לבין מרכך. לכן חשוב לדעת שאומנם מדובר בשני חומרים טובים וכאלה שמזינים את השיער, אבל יש לזכור כי הפעולות שלהם שונות.

מה ההבדל בין מסכת שיער לקונדישנר?

במרכך משתמשים כאשר אנחנו רוצים להעניק קצת יותר תשומת לב לשיער אחרי חפיפה. מרכך נועד להזין את השיער בלחות ולפתוח קשרים כמו גם לרכך את השיערה ולאפשר מראה הרבה יותר נעים של השיער . חשוב לדעת שמרכך מרכך קשרים, פותח אותם, מנטרל חשמל סטטי ולמחליק את השיער.

מסכה לעומת זאת מזינה את השיער בלחות, מעשירה את הקרקפת בוויטמינים חיוניים, מותירה את  הקרקפת חיונית, מגנה ועוטפת את השיערה בחומרים טובים וטבעיים ובכך מאפשרת הזנה האמיתית של השיער.

ההבדלים העיקריים בין קונדישנר ומסכה הם בעיקר הפעולות שהתכשירים מבצעים, כמו פעולה חיצונית של התרת קשרים בשיער קשה לסירוק זאת על ידי מרכך, בזמן שמסיכה מזינה את השיער מבפנים.

אז אם אתם רוצים להזין את השיער שלכם בלחות, לאפשר לו חיוניות, להבריא את הקרקפת ולבצע מגוון פעולות טיפוח – כדאי לבחור מסכת שיער טבעית איכותית וכזאת המתאימה לתכונות של השיער שלכם.

>מעוניינת במידע נוסף? בקרי באתר https://labeauteisrael.co.il/

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »