פטריה בנרתיק שלא עוברת? למה חשוב ללכת לגניקולוג

פטריה בנרתיק

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

האם אתן סובלות מפטרייה בנרתיק שלא עוברת? מהן הסיבות לכך ומדוע חשוב לפנות אל רופא נשים במהירות האפשרית?

כאן תוכלו לקרוא עוד אינפורמציה חשובה על נושא זה >>>

מהי הסיבה לפטריה בנרתיק שלא עוברת?

נשים הסובלות מפטריה בנרתיק שלא עוברת , חייבות להגיע לרופא גניקולוג בכדי להבין מאין נובעת הבעיה. במקרים מסוימים לאישה יש הרפס בנרתיק מה שגורם לתחושות לא נעימות, ההרפס גורם לגרד והאישה אף עלולה לסבול מצריבה. מצב זה פוגע באיכות החיים.

מה על הרופא לעשות?

אישה הסובלת שוב ושוב מפטרייה בנרתיק מגיעה לרופא גניקולוג על מנת שיוכל לזהות ולהבין מה פשר הבעיה. לעיתים נשים מאמינות שאכן מדובר בפטרייה שלא עוברת אך אינן יודעות מדוע הן סובלות מהבעיה, לכן זו לא חייבת להיות פטריה בנרתיק, לעיתים הופעת הרפס היא זו שגורמת לבעיה, אולם אם מגיעים לרופא כאשר ההרפס נעלם, הדבר יקשה עליו לאתר את מקור הבעיה.

טיפול תרופתי שאיננו עוזר

אם הפטרייה לא עוברת, לרוב האישה תקבל טיפול תרופתי, אך מה קורה שהוא כלל איננו עוזר? אם קיים הרפס בנרתיק, הפתרון איננו תרופתי, דבר זה עלול לעלות חששות שהסיבה לבעיה היא ההרפס, לכן התופעה איננה עוברת, יש למצוא במדויק את הסיבות, בכדי למנוע סבל מהאישה.

כיצד מטפלים בבעיה?

חשוב להגיע אל גניקולוג מומחה ובעל ניסיון כמו פרופ' יעקב בורנשטיין , אשר פגש במהלך חייו הרבה נשים שסובלות מפטריה בנרתיק שאיננה עוברת. בתחילה הוא ינסה להבין האם באמת מדובר בפטריה, או שיש צורך באבחון מעמיק יותר, שכן הפטריה איננה בעצם פטריה, אלא הבעיה נובעת ממקור אחר, ויש למצוא את הטיפול הנכון. צריבה וגרד פוגעים באיכות החיים, וחשוב למנוע את הסבל הנמשך הזה.

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »