איך לבחור עו"ד גירושין?

שיתוף פוסט:

אם נכנסתם להליך גירושין, אתם בוודאי צריכים לבחור עורך דין לענייני גירושין שיעשה סדר בכמה שטחים, לפני שאתם מפרקים את החבילה. 

ההבדל בין עורך דין רגיל לעורך דין לענייני משפחה הוא גדול. בעוד שעורך דין רגיל מתעסק בעיקר במערכת היבשה של החוק, תביעות, חוזים וכדומה, בגירושין, עורך הדין מתעסק עם החיים שלכם והתהליך הוא רגשי מאוד. 

זו אחת הסיבות לכך שכאשר אתם בוחרים עורך דין גירושין חשוב לוודא שמעבר למקצועיות שלו וההצלחות שלו בשטח הוא גם יודע להיות רגיש ולהבין את הסערה הרגשית שאתם נתונים בה.

אז איך בוחרים עורך דין לגירושין? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

עורך דין גירושין:

כדי לבחור עורך דין שיעשה עבורכם את התהליך בצורה הטובה ביותר, יש לקחת כמה דברים בחשבון. 

ראשית, כדי לדעת עד כמה עורך הדין שאתם מבררים עליו מקצועי, הכי טוב שתוכלו לעשות הוא לבקש המלצה מחברים או משפחה, לרוב, תוכלו למצוא מישהו מסביבכם שעבר תהליך גירושין, שאלו אותו איזה עורך דין הוא לקח והאם הוא היה מרוצה. 

אם לא, ניתן לעשות חיפוש בגוגל ולקבל המלצות אמיתיות בקבוצות מאנשים שעברו תהליך עם עורך דין לגישור גירושין ויוכלו להגיד לכם איזה עורך דין יוכל להתאים לכם.

מה שעוד צריך לבדוק זה את שאלת המיקום של עורך הדין. בתהליך גירושין סביר להניח שתצטרכו להיות כמה פעמים אצל עורך הדין ולכן, מיקום קרוב הוא משמעותי מאוד בתהליך הזה. לכן, מומלץ לקחת מישהו שקרוב לאזור מגוריכם. 

בנוסף, כפי שפתחנו, עליכם לבדוק שעורך הדין הזה מספיק רגיש וער לתהליכים הנפשיים הכרוכים בתהליך הגירושין ושהוא זמין עבורכם כאשר אתם צריכים אותו.

זמירות שבת

הדת היהודית היא דת עתיקה עם הרבה טקסים ומסורות שאחריהם יהודים, ובשל כך החשיבות של שירת השבת בדת היהודית היא שהיא מפגישה בין אנשים. זה

קרא עוד »

אירוח כפרי למשפחות

חושבים לקחת הפסקה קצרה מהשגרה היומיומית האינטנסיבית שלכם.? הפסקה כזו שתניב לכם רוגע, שלווה, ותאפשר לכם לצבור כוחות מחודשים? אם כן, אפשר להגשים מטרה זו

קרא עוד »