איך לבחור עו"ד גירושין?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אם נכנסתם להליך גירושין, אתם בוודאי צריכים לבחור עורך דין לענייני גירושין שיעשה סדר בכמה שטחים, לפני שאתם מפרקים את החבילה. 

ההבדל בין עורך דין רגיל לעורך דין לענייני משפחה הוא גדול. בעוד שעורך דין רגיל מתעסק בעיקר במערכת היבשה של החוק, תביעות, חוזים וכדומה, בגירושין, עורך הדין מתעסק עם החיים שלכם והתהליך הוא רגשי מאוד. 

זו אחת הסיבות לכך שכאשר אתם בוחרים עורך דין גירושין חשוב לוודא שמעבר למקצועיות שלו וההצלחות שלו בשטח הוא גם יודע להיות רגיש ולהבין את הסערה הרגשית שאתם נתונים בה.

אז איך בוחרים עורך דין לגירושין? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

עורך דין גירושין:

כדי לבחור עורך דין שיעשה עבורכם את התהליך בצורה הטובה ביותר, יש לקחת כמה דברים בחשבון. 

ראשית, כדי לדעת עד כמה עורך הדין שאתם מבררים עליו מקצועי, הכי טוב שתוכלו לעשות הוא לבקש המלצה מחברים או משפחה, לרוב, תוכלו למצוא מישהו מסביבכם שעבר תהליך גירושין, שאלו אותו איזה עורך דין הוא לקח והאם הוא היה מרוצה. 

אם לא, ניתן לעשות חיפוש בגוגל ולקבל המלצות אמיתיות בקבוצות מאנשים שעברו תהליך עם עורך דין לגישור גירושין ויוכלו להגיד לכם איזה עורך דין יוכל להתאים לכם.

מה שעוד צריך לבדוק זה את שאלת המיקום של עורך הדין. בתהליך גירושין סביר להניח שתצטרכו להיות כמה פעמים אצל עורך הדין ולכן, מיקום קרוב הוא משמעותי מאוד בתהליך הזה. לכן, מומלץ לקחת מישהו שקרוב לאזור מגוריכם. 

בנוסף, כפי שפתחנו, עליכם לבדוק שעורך הדין הזה מספיק רגיש וער לתהליכים הנפשיים הכרוכים בתהליך הגירושין ושהוא זמין עבורכם כאשר אתם צריכים אותו.

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »