עורך דין דיני משפחה

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

תחום דיני המשפחה הוא תחום מורכב מאוד ועם זאת גם עדין מאוד. עורך דין המתמחה בתחום דיני המשפחה צריך לדעת להיות גם נחוש אבל גם עם יחסי אנוש טובים, יצירתי ובעל יכולת לפתור מורכבויות ואתגרים שונים. כאמור עורך דין המתמחה בתחום זה עוסק לרוב בהסכמי ממון, דיני גירושין, ידועים בציבור, צוואות וירושות וכן נושאים אחרים הקשורים בתחומים אלה. 

עריכת הסכמי ממון

הסכם ממון הוא מסמך משפטי הדוגל בחלוקת רכוש קיים ורכוש עתידי בין בני הזוג. הסכם זה יכול להיערך לפני או אחרי ברית הנישואין והוא מיועד לצורך חלוקה ברורה של הרכוש, הנכסים והכסף בין הצדדים ועל מנת למנוע אי נעימות ומריבות המבוססות על היבטים של רכוש וכסף במהלך ברית הנישואין או בעת הליך גירושין. כידוע הליך גירושין יכול להיות מורכב וקשה גם כך ולכן במידה ויש הסכם ממון ניתן יהיה לקצר תהליכים ולגשר על מריבות משפטיות בעניין זה.

עורך דין להליך גירושין

הליך הגירושין הוא לא הליך נעים במיוחד לאף אחד מהצדדים. לאחר ששררה אהבה גדולה בין השניים האהבה כבתה והשניים החליטו להפריד כוחות. לא משנה כמה זמן זה לקח או כמה חזק היה הקשר מדובר יהיה בהליך כואב ולא נעים. כדי להפוך את ההליך לקצר יותר ולסיים בצורה הוגנת בין הצדדים הרי ששני הצדדים צריכים להית בראש כזה ועדיף לאפשר לעורך דין אחד לייצג את שני הצדדים ולהוביל את ההליך ללא ניגוד אינטרסים. במידה וזה לא המקרה ושני הצדדים מושכים לכיוון שלהם ההליך עשוי להתארך משמעותית ולהגיע אל למקומות לא נעימים.

במקרים כאלה ואחרים אתם רוצים עורך דין מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום שילווה אתכם בהליך וייצג אתכם בצורה הטובה ביותר.