איך תתאימו את הבית לתינוק החדש?

TAKE A NAP

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כשמגיע תינוק חדש לבית, צריך להתרגל לעניין ולשנות הרגלים, לוחות זמנים ושגרה יומית. חלק מההתארגנות לקראת בואו היא להכין את הבית, כדי שהוא יהיה מותאם לגידול תינוק בצורה בטוחה, נוחה ויעילה.

מה צריך בשביל לארגן את הבית לקראת בואו של תינוק חדש?

מצעים ומוצרי טקסטיל

אחד הפריטים שנעשים בהם שימוש רב כשיש תינוק בבית הם מצעים ומוצרי טקסטיל אחרים. במותג TAKE A NAP, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של מצעים ומוצרים אחרים שיכולים לעזור לכם, בין אם זה בשביל להעניק לתינוק שלכם סביבה נעימה, נוחה ובריאה, ובין אם זה בשביל שתוכלו להחליף מצעים ופריטים אחרים בכל עת, ולשמור על סביבה נקייה.

פתרונות אחסון יעילים

אחד הדברים שהורים טריים מגלים הוא שהם זקוקים לפתרונות אחסון יעילים שיאפשרו להם לשמור על הסדר בבית ובכלל. מדובר באמצעים שיאפשרו להם לאחסן את כל הדברים שקשורים לתינוק, כולל את הצעצועים שלו ופריטים אחרים אותם הוא ייקח כשיוכל, מהחדר שלו אל הסלון או חדרים אחרים בבית.

מקום אחסון לחפצים חדים

על מנת להעניק לילד סביבה בטוחה, צריך לאחסן את כל החפצים החדים במקום אחד, מרוחק מהישג ידו, כך הוא לא יוכל למצוא ולהשתמש בהם.

כיסוי לשקעים

על מנת שהילד לא יוכל להושיט יד אל השקע ולהכניס אצבע, דבר שיכול להוביל לאסון, יש לכסות את כל השקעים הנמוכים בבית כך שהוא לא יוכל להתקרב אליהם.

שטיח פעילות

אחד הפריטים החשובים ביותר עבור תהליך ההתפתחות של תינוקות הוא שטיח פעילות. לכן יש לייצר מקום בבית בו אפשר להניח את השטיח וכן, יש לרכוש שטיח שיתאים לצרכים של הילד.

ריהוט מתאים

כשמדברים על ריהוט מתאים לתינוקות, הכוונה לשידת החתלה, ארון צעצועים, מדף לספרים, וכן לול ועריסה מתאימים. חשוב שכל אלה יוצבו בחדר של התינוק, אשר יעוצב בצורה מתאימה, בצורה שמחה וחגיגית כיאה לחדר של תינוק. מחסומים לדלת – מחסומים אלה אמורים למנוע מהדלת להיסגר לגמרי, כך יימנע מצב שהדלת תיטרק בטעות על האצבע של הילד.

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »