פיתוח שמיעה מוסיקלית אצל ילדים בגיל הרך

פיתוח שמיעה מוסיקלית בגיל הרך

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

להיות הורה זו אולי המשימה הקשה ביותר שיש בחיים וזאת בגלל שכל פעולה שאנו עושים משפיעה על הילד ועל העתיד שלו. לכן הנושא של חינוך הילדים הוא סופר חשוב וכל הורה צריך לעשות מאמץ בכדי לחנך את הילדים שלו בצורה הטובה ביותר. אין ספק כי חינוך מורכב מהרבה מאוד נושאים כמו דוגמא אישית, אהבה וחום, לימוד, הקשבה ועוד. אך נראה כי אחד הדברים החשובים ביותר בחינוך זה לחשוף את הילד כבר מגיל צערי אל העולם הגדול. אנו צריכים להעניק לילד חווית באופן יומי אשר יחשפו אותו לעולם ואשר יעזרו לו ללמוד דברים חדשים. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לחשוף את הילד אל חוגים כבר בגיל הרך וכאן נכנס לתמונה הנושא של שיעורי פיתוח קול בימאהה המשלבים פיתוח שמיעה מוסיקלית אצל ילדים בגיל הרך, הדרך הטובה ביותר להגשים זאת היא לשלוח את הילד לחוג מתאים.

מהו הדבר החשוב ביותר בפיתוח שמיעה מוזיקלית אצל ילד?

יש הבדל גדול בין חוג לילד בגיל הרך ובין חוג לילד בגיל ההתבגרות או חוג למבוגר וזהו משהו שאנו צריכים לזכור. יש הבדל גדול בין לימוד של ילד בן שלוש ובין לימוד של ילד בן 15 וזהו גם כן משהו שכל הורה צריך לקחת בחשבון. אך בכל זאת בסופו של דבר לא משנה בן כמה מי שהולך לחוג אבל זה כן מאוד משנה מהי רמתו של המורה. כאשר אנחנו שולחים ילד בגיל הרך אל חוג מוזיקלי אנו חייבים להבטיח כי המורה יהיה ברמה גבוהה גם בשביל שילמד את הילד שלנו כלים לפיתוח השמיעה וגם בשביל שהילד ייהנה מן החוג.

מדוע חוג מוזיקלי הוא בילוי כל כך מוצלח להורה וילד?

עליכם להבין כי חוג מוזיקלי של בית הספר למוסיקה YAMAHA הוא הזדמנות מצוינת לילד וגם להורה לחזק את הקשר שלהם ולהיות זה עם זה זמן איכות. לכן החוג הוא לא רק כלי ללימוד הילד שמיעה מוזיקלית אלא הוא גם דרך נהדרת להיות זה עם זה ולחוות חוויות משותפות אשר יישארו עם הילד כל החיים ולא פחות חשוב מכך עם ההורה.