מה עושים כשהילד לא נושם טוב בלילה?

נשימה בריאה בשיטת בוטייקו

שיתוף פוסט:

כהורים אין דבר מלחיץ יותר מהמצב שבו הילד שלכם לא נושם טוב בלילה, קיימות לכך אינספור סיבות, החל ממצב של קוצר נשימה ואסתמה והיצרות כלי הנשימה, מחלות חורף שיכולות לגרום לאף סתום, מבנה שונה של הפה והאף ועוד.

הרפואה הרגילה מציעה לכם את הטיפולים הרגילים הנהוגים במצבים מעין אלו, כמו למשל סיפאפ שזהו מכשיר עם מסיכה, המזרים אוויר. השימוש במסיכה יעיל, אך הוא אינו נח ומסרבל מאד, וכן בנוסף לכך הוא עלול לגרום לפגיעה בסינוסים, ודרך אחרת היא ניתוח לקיצור הענבל, אשר עלול לגרום לשיבוש בפעולות הבליעה והדיבור ועוד.

לכן אם אתם לא מעוניינים בפעולות פולשניות, ועדיין להיפטר מהבעיה אחת ולתמיד, הכירו את הטיפול הטבעי לבעיות בנשימה.

הטיפול הטבעי

ניתן לטפל בהפסקות נשימה בשינה גם בילדים קטנים, הסובלים מכך, על ידי טיפול טבעי ללא התקן וללא מסכה, ואף ללא ניתוח. טיפול זה מתבצע, על ידי הכרה של גוף האדם והדבר החשוב ביותר הנשימה.

איך הטיפול הטבעי עוזר?

הטיפול הטוב ביותר לבעיה זו היא נשימה נכונה או הסדרת הנשימה. טיפול זה מתבצע בשלבים ובהדרגה בסדנאות הנשימה של בוטייקו. השיטה עצמה מטפלת בכל הגורמים, הגורמים להפסקות נשימה בשינה, כמו שומן יתר, אף סתום ועוד.

בעזרת הטיפול הטבעי והסדרת הנשימה בתהליך איטי והדרגתי, הילד לומד לנשום ולא להפעיל לחץ על הרקמות, לא לנשום אוויר בעוצמה רבה.

בעזרת התהליך הטבעי, הילד לומד לנשום יותר טוב, וכך גם הבעיות, שמהן הוא סובל נעלמות במהירות. הטיפול אינו כולל ניתוח או שימוש בחומרים שונים, וכך הוא מתאים במיוחד לילדים קטנים, המתקשים לישון ברצף. השיטה הזו היא טבעית לגמרי ועזרה לרבים מהילדים שסבלו מהבעיה.

מוצרי ציפורניים

טיפוח הוא דבר מאוד חשוב, לא רק לנראות, אל גם לבריאות. כאשר אנחנו מטפחים את גופנו וגם דואגים לו, זה אומר שאנחנו מקפידים שהוא תמיד

קרא עוד »

מה תלמדו בסדנת כתיבה?

הסדנה מיועדת לכותבים שרוצים ללמוד עוד על הענף ועתידו. הסדנה תהיה קורס כתיבה אינטנסיבי בן שלושה ימים שיכסה את כל יסודות הכתיבה עבור אפליקציות אינטרנט

קרא עוד »

מי נחשב אומן על חושי?

בעבר לא היו לנו כלים לנתח את תפקודי הגוף. כיום, יש לנו הרבה טכנולוגיות שיכולות לעזור לנו להבין טוב יותר את הגוף שלנו. ישנן טכנולוגיות

קרא עוד »