מה עושים כשהילד לא נושם טוב בלילה?

נשימה בריאה בשיטת בוטייקו

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כהורים אין דבר מלחיץ יותר מהמצב שבו הילד שלכם לא נושם טוב בלילה, קיימות לכך אינספור סיבות, החל ממצב של קוצר נשימה ואסתמה והיצרות כלי הנשימה, מחלות חורף שיכולות לגרום לאף סתום, מבנה שונה של הפה והאף ועוד.

הרפואה הרגילה מציעה לכם את הטיפולים הרגילים הנהוגים במצבים מעין אלו, כמו למשל סיפאפ שזהו מכשיר עם מסיכה, המזרים אוויר. השימוש במסיכה יעיל, אך הוא אינו נח ומסרבל מאד, וכן בנוסף לכך הוא עלול לגרום לפגיעה בסינוסים, ודרך אחרת היא ניתוח לקיצור הענבל, אשר עלול לגרום לשיבוש בפעולות הבליעה והדיבור ועוד.

לכן אם אתם לא מעוניינים בפעולות פולשניות, ועדיין להיפטר מהבעיה אחת ולתמיד, הכירו את הטיפול הטבעי לבעיות בנשימה.

הטיפול הטבעי

ניתן לטפל בהפסקות נשימה בשינה גם בילדים קטנים, הסובלים מכך, על ידי טיפול טבעי ללא התקן וללא מסכה, ואף ללא ניתוח. טיפול זה מתבצע, על ידי הכרה של גוף האדם והדבר החשוב ביותר הנשימה.

איך הטיפול הטבעי עוזר?

הטיפול הטוב ביותר לבעיה זו היא נשימה נכונה או הסדרת הנשימה. טיפול זה מתבצע בשלבים ובהדרגה בסדנאות הנשימה של בוטייקו. השיטה עצמה מטפלת בכל הגורמים, הגורמים להפסקות נשימה בשינה, כמו שומן יתר, אף סתום ועוד.

בעזרת הטיפול הטבעי והסדרת הנשימה בתהליך איטי והדרגתי, הילד לומד לנשום ולא להפעיל לחץ על הרקמות, לא לנשום אוויר בעוצמה רבה.

בעזרת התהליך הטבעי, הילד לומד לנשום יותר טוב, וכך גם הבעיות, שמהן הוא סובל נעלמות במהירות. הטיפול אינו כולל ניתוח או שימוש בחומרים שונים, וכך הוא מתאים במיוחד לילדים קטנים, המתקשים לישון ברצף. השיטה הזו היא טבעית לגמרי ועזרה לרבים מהילדים שסבלו מהבעיה.

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »