הדברת פשפשי מיטה – למה זה חשוב?

הדברת פשפשי מיטה

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

פשפשי מיטה אם נתקלתם בהם, הם השדים החדשים של הלילה. היצורים הקטנים בגודל של הרבה פחות מ 1 ס"מ, יוצאים באישון ליל מהמזרן שלכם, עוקצים במספר מקומות בגוף, בדרך כלל בצורה מרוכזת, ועם הפה המטפטף דם שלהם הם חוזרים למחילה שלהם עד ללילה הבא.

הדרך להיפתר מהיצורים הרשעים היא לא קלה, בלשון המעטה, אולם אפשרית אם אתם באמת רוצים להיפטר מהמטרד. גם אם אתם חושבים שהצלחתם להיפטר מהם אם הם לא עקצו אתכם במשך כמה לילות, זה ממש לא כך. פשפש יכול לחיות הרבה זמן מהדם הקודם שלכם.

אז למה אתם צריכים להיפטר מהם בדחיפות? המשיכו לקרוא כדי לדעת עוד על הדברת פשפשי מיטה!

הדברת פשפשי מיטה:

הסיכון הגדול יותר של הפשפשים במיטה הם העברת מחלות. אולם המטרד היותר גדול הוא העקיצות הגדולות שהם זורעים תוך מספר שניות באזור מסוים בגוף.

קשה להתבלבל, מהרגע שבו הם מתחילים את הסעודה, הפשפשים עוקצים בכמות גדולה מאוד באזור הגב או הבטן. זה מגרד, מציק ולפעמים זה נראה כמו כוויה שמתנפחת על פני העור.

הידיעה הזו שמישהו הולך לבקר אתכם בלילה ולהותיר בגוף שלכם כמה חבורות לא מבוטלות היא די מלחיצה ויכולה להטריד את שלוותכם.

כדי להיפטר מיד מהפשפשים אתם צריכים לנקות את האזור היטב, לכבס את כל המצעים של המיטה בטמפרטורה של יותר מ 60 מעלות שאז הם לא שורדים ולאחר מכן להביא מדביר מקצועי שירסס את המיטה בחומר מתאים.

חשוב לדעת שגם לאחר הריסוס מדובר בזן עקשן במיוחד שגם זעיר במיוחד ולכן קשה להניח ב 100% שאכן הצלחתם להיפטר ממנו, לכן המשיכו לעקוב.

עגילים לתינוקות

איך לבחור עגילים לתינוקות

אין כמו עגילים לתינוקות קטנטנות. כמה חמוד זה לראות תינוקת זעירה בעגלה כשלאוזניה התכשיט הראשון שלה שמעניק לה את המראה הנשי המובהק – העגילים. ישנה

קרא עוד »