טיפים לביטול פוליסת ביטוח

ביטול פוליסת ביטוח

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

עומדים לבטל פוליסת ביטוח? יש כמה נקודות חשובות שאתם צריכים לדעת כדי לעשות את זה נכון וטוב.

קבלו במאמר זה כמה טיפים שיקנו לכם ידע חשוב, יענו לכם על השאלה איך מבטלים פוליסת ביטוח ויעזרו לכם לפעול בחכמה ולעשות את הצעד הזה כראוי.

זה מה שאתם צריכים לדעת על ביטול פוליסת ביטוח

  • מסתבר שיש לכם יותר מפוליסת ביטוח אחת. חשוב לבדוק היטב שהנכם עומדים לבטל את הפוליסה הרצויה לכם. לא פעם אנשים נוטים להחליף או להתבלבל, דבר שעלול לעלות ביוקר…
  • האם הנכם מעוניינים לבטל את הפוליסה במלואה, או שאתם רוצים לבטל רק נספחים של הפוליסה? במקרים רבים ניתן לבחור לבטל רק כתבי שירות מסוימים בלי לבטל את הפוליסה כולה.
  • ביטול פוליסת ביטוח מתבצעת באמצעות מילוי טופס. את הטופס יש למלא במדויק ועל פי השדות הרצויים. בין היתר יש למלא את פרטי המבוטח וכן את פרטי הבקשה.
  • את הטופס ניתן להגיש באמצעות האתר, לשלוח בדואר אלקטרוני או בפקס. חשוב לוודא כי המסמך התקבל וטופל.
  • על המבטל לציין בטופס את תאריך ביטול הפוליסה. התאריך יכול להיות החל מיום מילוי הטופס והלאה. חשוב לשים לב לא לכתוב תאריך שקודם ליום מילוי הטופס.
  • לבקשה צריך לצרף מסמכים נוספים בהתאם לפרטים האישיים. בין היתר אלו אישורים על הרשאת חתימה, סיבת ביטול עבור ביטוח רכב חובה וכן הלאה.

לפעול בביטחון בליווי מקצועי

בכל סיטואציה שהיא נכון לפעול בליווי מקצועי כמו היועץ שלי מבית מלמד יועצים שהינו גורם מומחה בתחום הביטוחים.
יועץ ביטוחי שאינו אינטרסנט יכול להועיל לכם במידה רבה בליווי גם בשלב זה של הביטול. זאת כדי להבטיח כי המבוטח בוחר נכון ומבטל פוליסה שאכן מיותרת לו. כמו כן מסייע היועץ בווידוא כי הפוליסה הרצויה אכן בוטלה והיא אינה בתוקף מעתה והלאה.

6 טיפים לבחירת מיטת תינוק

בחירת העריסה המושלמת עבור התינוק שלך היא משימה לא פשוטה. יש כל כך הרבה מיטות לתינוקות בשוק וזה יכול להיות קשה למיין את כולן. בפוסט

קרא עוד »

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »