הכל על כתיבת צללים

כתיבת צללים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

רובנו לא יודעים מה זה כתיבת צללים. זה נשמע כמו משהו עלום לא מוכר. זהו עוד אחד מהדברים שנעשים מאחורי הקלעים ולנו – הצרכנים, אין מושג עליהם. כתיבת צללים היא בעצם כתיבת ספר ביוגרפיה / מקצועי / רגיל, לא על ידי יזם הסיפור עצמו. בשורות הבאות תוכלו ללמוד הכול על כתיבת צללים.

ספרי מקצוע או סיפורי חיים הם דבר שאנשים רבים רוצים לכתוב. בין אם יש לכם סיפור חיים מטורף כזה או אחר, או שאתם רוצים לחלוק את המקצוע שלכם ואת הידע שיש לכם, להעלות אותו על הכתב, למכור ולהתפרסם, אתם לא חייבים לדעת לכתוב. בשביל זה יש סופרי צללים.

עשרות ספרים מקצועיים, ביוגרפיים ועוד שאנחנו רואים בחנויות תחת שם מסוים, בכלל נכתבו, נוסחו והוגו על ידי סופר צללים – אדם אחר שאינכם מכירים ואולי גם לא תכירו ולא תראו אזכור של שמו בספר, אבל אחראי על הנושא של הכתיבה ולעתים גם על עריכה ספרותית.

סופר צללים

סופר צללים צריך להיות בעל כישורים רבים. בנוסף לכישרון העיקרי שעליו להחזיק בו כסופר – אמנות הכתיבה, מסופר כזה נדרש גם יכולת לקיים שיחות עומק עם מזמיני הספרים, לשאול את השאלות הנכונות ולכתוב את הספר בצורה הנכונה עם המסר שיוזם הספר רוצה להעביר. כמו כן, נדרשת ממנו ירידה לפרטים הקטנים, ליבון כל הנקודות החשובות בעומק הנפש. כמובן גם עליו לקלף את כל השכבות הרגשיות ממושא הספר, בכדי להעביר לקורא את התחושות האמתיות ביותר.

כמובן, שכמו כל סור, גם סור צללים צריך לדעת לשלב בין כתיבת הסיפור – העלילה בצורה מקצועית ונוחה לקריאה יחד עם שילוב חוש הומור שיעניק לקורא חוויית קריאה נעימה, זורמת ומתגלגלת. ההבנה של הסופר בנפש האדם וידע בתחומים רבים, יביאו לכם את הספר המושלם.

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »