מהי קצבת שארים מגרמניה?

קצבת שארים מגרמניה

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

קצבת שארים הינה קצבה אותה מקבל כל אזרח ישראלי שהתאלמן. אולם האם אתם מודעים לעובדה כי גם אלמנים או אלמנות של ניצולי שואה זכאים לקבל קצבת שארים מגרמניה?

הסכם בין גרמניה לישראל

לפני שנים רבות נחתם הסכם בין גרמניה לישראל, על פיו נקבע כי ניצולי שואה שעבדו בגטאות בתקופת מלחמת העולם השנייה, יהיו זכאים לקבל קצבה סוציאלית.

מה קורה אם ניצול השואה הלך לעולמו?

במקרים בהם ניצול השואה הלך לעולמו ישנן זכויות לאלמנים של ניצולי שואה , וזאת עוד טרם הספיק להגיש תביעה בכדי לקבל את הקצבה, יורשיו יהיו זכאים גם הם להגיש את הבקשה בשמו וכך לקבל את קצבת השארים רטרואקטיבית.

פנייה למשרד עו"ד

כמעט ובלתי ניתן להתנהל מול המוסד לביטוח לאומי בגרמניה לבד. הדבר אותו נדרש לעשות הוא לפנות למשרד עו"ד, המכיר את התחום מלפני ומלפנים, והוא ישמח מאוד לסייע ליורשים ולהעניק להם ייעוץ מקצועי, בכל הקשור אל זכויות שארים של ניצולי שואה.

הכרת הנושא על בוריו

במשרד עו"ד זה, עובדים אנשי מקצוע המכירים את כל מה שרלוונטי לתחום, ביכולתם גם לזרז את ההליך ולמנוע המתנה ארוכה.

מהן הזכויות של השארים?

אלמנים, אלמנות או יורשים של ניצולי שואה, תמיד יהיו רשאים לפנות למוסד לביטוח לאומי בגרמניה, ולהגיש תביעה בשמו של ניצול השואה שהלך לעולמו.

אולם בשל הבירוקרטיה הרבה, מומלץ להיעזר בעו"ד מומחה בתחום.

לעו"ד יש את כל הידע

לא כדאי לבחור בדרך הארוכה והמתישה, הפתרון הטוב ביותר הוא לפנות למשרד עו"ד בעל ניסיון רב בתחום, הוא ידאג לקצר לכם תהליכים, להתמודד עם הבירוקרטיה הגרמנית, שידועה כמסורבלת מאוד.

לעו"ד יש ידע מקדים וניסיון רב בתחום פיצויים לניצולי שואה , וכך גם תוכלו לקבל קצבת שארים גבוהה.

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »