להרגשה אישית טובה, זה הציוד להגנה עצמית שאת צריכה להכיר

להרגשה אישית טובה, זה הציוד להגנה עצמית שאת צריכה להכיר

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

בעקבות האלימות הגוברת מבקשים לא מעט אנשים לרכוש ציוד להגנה עצמית. לא משנה אם מדובר בגבר שעובד יחידי בלילות במקום שומם או שמדובר באישה יפה שרוצה להגן על עצמה מפני הטרדות ותקיפות גברים. במהלך השנים, התפתח מאוד השוק של אמצעים שניתן להשתמש בהם להגנה עצמית וכל אחת יכולה לבחור את אמצעי ההגנה שהיא אוהבת ואשר אתו היא מרגישה הכי בטוחה.

אז איזה ציוד להגנה עצמית קיים בשוק?

  • גז מדמיע – זהו מוצר שהמשטרה משתמשת בו לעיתים קרובות בהפגנות שונות. כמובן שלהם יש מכלים גדולים אשר איתם הם משתמשים, אך ניתן בהחלט לרכוש בקבוק תרסיס קטן ולהשתמש בו על מנת להרחיק תוקפים. הגז אינו מסוכן לבריאות אך כאשר מתיזים אותו לעיניים, הוא גורם לכאבים ולצריבות. וזה מה שנותן חלון זמן קטן שתוכלי להתרחק מהאדם שתקף אותך.
  • שוקר חשמלי – זהו אחד המכשירים הפופולאריים ביותר. הוא מוסווה כפנס אך בצד יש לו כפתור שבלחיצה עליו הוא מפעיל זרם חשמלי אשר גורם לאובדן הכרה זמני ולשיתוק קל. הוא נחשב למוצר אפקטיבי מאוד במקרה של תקיפה קשה ואלימה מכיוון שהיא אפשר להתגבר עליו. עם זאת, חשוב ללמוד כיצד מפעילים אותו על מנת למנוע נזק מיותר.
  • אקדח פלפל – זוהי ווריאציה חדשנית למיכל תרסיס הפלפל שהיה נפוץ בעבר. מדובר למעשה באקדח, שנראה כאקדח רגיל לחלוטין, אך בתוכו יש גז פלפל. אקדח גז פלפל נחשב לקל מאוד לשליפה ולהפעלה מכיוון שהוא שוקל מעט מאוד. כמו כן, בשל המראה החיצוני שלו הוא גורם מרתיע במיוחד.
  • אלות – אומנם זהו אמצעי הגנה שלא ניתן לקחת לכל מקום ובנוסף צריך גם לדעת כיצד משתמשים בו. זוהי בעצם אלת עץ או פלסטיק אשר מאפשרת לחבוט במתקיף ולמנוע ממנו לבצע את זממו.

קשה באימונים = קל בקרב

גם אם יש לך אמצעי הגנה, חשוב שתתאמני כיצד להשתמש בהם במקרה של תקיפה. דמייני סיטואציות שונות שבהן עלייך להתגונן ובאיזו צורה את עושה זאת, כדי שבבוא העת לא תאבדי עשתונות ותדעי כיצד להגיב.

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »