להרגשה אישית טובה, זה הציוד להגנה עצמית שאת צריכה להכיר

להרגשה אישית טובה, זה הציוד להגנה עצמית שאת צריכה להכיר

שיתוף פוסט:

בעקבות האלימות הגוברת מבקשים לא מעט אנשים לרכוש ציוד להגנה עצמית. לא משנה אם מדובר בגבר שעובד יחידי בלילות במקום שומם או שמדובר באישה יפה שרוצה להגן על עצמה מפני הטרדות ותקיפות גברים. במהלך השנים, התפתח מאוד השוק של אמצעים שניתן להשתמש בהם להגנה עצמית וכל אחת יכולה לבחור את אמצעי ההגנה שהיא אוהבת ואשר אתו היא מרגישה הכי בטוחה.

אז איזה ציוד להגנה עצמית קיים בשוק?

  • גז מדמיע – זהו מוצר שהמשטרה משתמשת בו לעיתים קרובות בהפגנות שונות. כמובן שלהם יש מכלים גדולים אשר איתם הם משתמשים, אך ניתן בהחלט לרכוש בקבוק תרסיס קטן ולהשתמש בו על מנת להרחיק תוקפים. הגז אינו מסוכן לבריאות אך כאשר מתיזים אותו לעיניים, הוא גורם לכאבים ולצריבות. וזה מה שנותן חלון זמן קטן שתוכלי להתרחק מהאדם שתקף אותך.
  • שוקר חשמלי – זהו אחד המכשירים הפופולאריים ביותר. הוא מוסווה כפנס אך בצד יש לו כפתור שבלחיצה עליו הוא מפעיל זרם חשמלי אשר גורם לאובדן הכרה זמני ולשיתוק קל. הוא נחשב למוצר אפקטיבי מאוד במקרה של תקיפה קשה ואלימה מכיוון שהיא אפשר להתגבר עליו. עם זאת, חשוב ללמוד כיצד מפעילים אותו על מנת למנוע נזק מיותר.
  • אקדח פלפל – זוהי ווריאציה חדשנית למיכל תרסיס הפלפל שהיה נפוץ בעבר. מדובר למעשה באקדח, שנראה כאקדח רגיל לחלוטין, אך בתוכו יש גז פלפל. אקדח גז פלפל נחשב לקל מאוד לשליפה ולהפעלה מכיוון שהוא שוקל מעט מאוד. כמו כן, בשל המראה החיצוני שלו הוא גורם מרתיע במיוחד.
  • אלות – אומנם זהו אמצעי הגנה שלא ניתן לקחת לכל מקום ובנוסף צריך גם לדעת כיצד משתמשים בו. זוהי בעצם אלת עץ או פלסטיק אשר מאפשרת לחבוט במתקיף ולמנוע ממנו לבצע את זממו.

קשה באימונים = קל בקרב

גם אם יש לך אמצעי הגנה, חשוב שתתאמני כיצד להשתמש בהם במקרה של תקיפה. דמייני סיטואציות שונות שבהן עלייך להתגונן ובאיזו צורה את עושה זאת, כדי שבבוא העת לא תאבדי עשתונות ותדעי כיצד להגיב.

מוצרי ציפורניים

טיפוח הוא דבר מאוד חשוב, לא רק לנראות, אל גם לבריאות. כאשר אנחנו מטפחים את גופנו וגם דואגים לו, זה אומר שאנחנו מקפידים שהוא תמיד

קרא עוד »

מה תלמדו בסדנת כתיבה?

הסדנה מיועדת לכותבים שרוצים ללמוד עוד על הענף ועתידו. הסדנה תהיה קורס כתיבה אינטנסיבי בן שלושה ימים שיכסה את כל יסודות הכתיבה עבור אפליקציות אינטרנט

קרא עוד »

מי נחשב אומן על חושי?

בעבר לא היו לנו כלים לנתח את תפקודי הגוף. כיום, יש לנו הרבה טכנולוגיות שיכולות לעזור לנו להבין טוב יותר את הגוף שלנו. ישנן טכנולוגיות

קרא עוד »