קורס קיץ נוער

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

תוכניות קיץ הן מסורת מנוסה ברחבי העולם – מבייג'ין לברצלונה ועד בולטימור וישראל, תלמידים מכל הגילים מתאספים יחד, כדי לבלות את חופשת בית הספר שלהם בהשתתפות בפעילויות קיץ מהנות כמו שיקבלו בקורס קיץ לנוער.

קורס קיץ נוער

ידוע בתחום פסיכולוגיית הילדים שלחוויות קורס קיץ נוער, יש יתרונות גדולים לכישורים החברתיים של הילדים ולבריאות הנפשית והגופנית הכללית שלהם.

אבל מה לגבי תוכניות קיץ אקדמיות? הם אולי יראו קצת פחות מגניבים מבילוי במשחק "לכידת הדגל" או ללמוד איך לגלוש, אבל הם חיוניים להצלחת התלמידים בתיכון, בקולג', בקריירה ומעבר לכך.

למידה ממודלים חיוביים לחיקוי

בתוכניות הקיץ לנוער, התלמידים נלמדים על ידי מומחים בכל תחום שהם עוסקים בו – בין אם זה קידוד, מודל או"ם או חקר חלל. זוהי הזדמנות לנוער לקבל חונכות על ידי מודלים מוצלחים לחיקוי, בין אם הם פרופסורים, סטודנטים או אנשי מקצוע אחרים. 

תלמידים צעירים, יבינו כיצד אנשים אלו השיגו את מטרותיהם להצליח בתחום שבחרו, ויקבלו השראה מהעבודה הקשה והנחישות שלהם.

פיתוח הסתמכות עצמית ועצמאות

ממש כמו מחנות קיץ מסורתיים בקיץ, התלמידים יפתחו חושים חזקים יותר של הסתמכות ועצמאות בזמן שהם נמצאים בתוכנית קיץ רוויית חוויות. הם יהיו אחראים ב- 100% על הלמידה וההתקדמות שלהם, ויצטרכו ללהטט מחוץ לבית תוך התמקדות בלמידה יחד עם חבריהם בני הנוער. 

תקשורת

סטודיו למשחק לילדים בית הנוער פותח עבורם שער לתיאטרון באמצעות קורס קיץ לנוער, חושף את הצעירים לאוצר מילים ודרכי תקשורת חדשים. באמצעות אומנויות הריקוד, המשחק והמוזיקה, הילדים לומדים כיצד לתקשר במגוון דרכים ייחודיות. 

דמיון

ילדים זקוקים לדמיון כדי לגדול, ליצור, לחשוב ולשחק. תיאטרון, הוא המקום החשוב ביותר שבו הילדים יכולים לחקור את האפשרויות האינסופיות של דמיונם.