מוצרי בריאות טבעיים לתינוקות

מוצרי בריאות טבעיים לתינוקות

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אם אתם חובקים תינוק חדש, אתם בוודאי יודעים עד כמה עדין ושברירי גופו הקטן של התינוק. בעוד שהתינוקות שלנו, עלולים לחלות במחלות שונות, או לחוש כאבים בחלקים שונים בגופם בעת צמיחתם.

כדי למנוע כאבים, כדי להקל בסימפטומים כמו כאבי צמיחת שיניים, הפרעות שינה בקרב תינוקות, עור יבש, גזים ועוד, ישנם מגוון מוצרים בריאים עבור תינוקות, אשר יכולים לחזק מאד את גופם. בכך ניתן לאפשר גדילה קלה ותקינה יותר. אז אילו מוצרי בריאות טבעיים יש לתינוק? הנה כמה מוצרים טבעיים לתינוק, המומלצים על ידי רוקחים טבעיים:

ערכת צמחי מרפא

צמחי מרפא, ידועים ככאלה שיכולים להקל במגוון כאבים ובעיות בריאותיות וזאת בקרב בוגרים, ילדים ותינוקות. כדי שהתינוק ירגיש טוב יותר – ניתן לרכוש ערכות צמחי מרפא עבור השנה הראשונה של התינוק. הערכות כוללות תמציות צמחים מסוג ליקצ'יק (לטיפול בגזים אצל תינוקות), קמילצ'יק, ויההרציק, אפצי'ק וקסינצ'יק. כל תמצית יכולה לסייע בתחום אחר, כמו בטיפול בגזים, בהקלה בכאבי יציאת שיניים, סיוע בחיזוק המערכת החיסונית, הקלה הנזלת ובאף סתום.

תמציות להקלה בשיעול יבש

אחת הבעיות מהן סובלים תינוקות, הוא שיעול יבש ומטריד. כדי לטפל ולהקל בשיעול, רצוי לבחור תמציות נטופית במינון עדין. התמציות חייבות להיות ללא חומרים משמרים, או תוספת סוכר, בזמן שמדובר בתמציות כמו רונצ'יק המעולה בהקלה בשיעול יבש.

טיפול בדלקות

תינוקות, עם הגעתם לעולם, עלולים לסבול מדלקות שונות כמו דלקות עיניים, הפרשות וכדומה. לכן מומלץ לבחור מוצרים כמו נימצ'יק המכיל תמציות צמח היופזיה. יופזיה הוא צמח שנתי עשבוני, המכיל רכיבים אנטי דלקתיים. בכך אפשר להקל על הפרשות ודלקות עיניים בקרב תינוקות. קראו גם איך מטפלים באלרגיה אצל קטנטנים.

טיפול בנזלת

כאשר התינוק קטן, וגם כאשר הוא הופך לפעוט ולילד בריא וחזק, הוא סובל פעמים רבות מנזלות. כדי להקל עליו, אפשר כבר עם הלידה לבחור עבורו תמציות מצמחי מרפא שמקלות על נזלות. תמציות המופקות מעלי אבפטוריון במינון עדין, ייסעו לתינוק להתמודד עם נזלות. כל מוצרים אלה, יאפשר בריאות, חיזוק הגוף, ולכם הם יקנו שקט נפשי, ופעוט שמח ובריא!

מוצרים טבעיים ונוחים לנשיאה בתיק ההחתלה הם חובה לכל אם טרייה!