צעצועים שיגרמו לילדים שלכם לעזור לכם יותר בבית

צעצועים שיגרמו לילדים לעזור בבית

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כל הורה, אמא או אבא, יודעים שילדים זו שמחה אמתית ואושר בלתי נגמר. אך יחד עם זאת, ילדים זה גם בלגן ואי סדר בבית. ככל שיש יותר ילדים, כך הבלגן ששורר ברחבי הבית גדול יותר. הפתרון הוא לנסות לשמור על כללים קבועים יחד עם הילדים, כדי להשיג סדר חלקי.

לדוגמה ניתן ללמד את הילדים מגיל צעיר שחשוב לסדר את המיטה בבוקר כאשר מתעוררים, כך יש פחות מיטה שאותה יש לסדר בין הבלגן. נוסף לכללים שאפשר ללמד את הילדים, מומלץ לנסות להשיג עזרה עצמית מהילדים בעזרת הצעצועים שלהם.

כאשר הקטנטנים משחקים עם צעצועים לילדים Toys R Us, הם רוצים להרגיש כיצד העולם האמתי עובד ולהרגיש כמו גדולים. כמו נהיגה במכונית, עמדת איפור וטיפוח ועוד. כיום ניתן למצוא מגוון צעצועים מועילים שיוכלו לגרום לילדכם להושיט עזרה בבית, בעולם האמתי.

צעצועי מטבחים

קיימים בחנויות מגוון דגמים יפים ומרשימים של צעצועי מטבח. הצעצועים נראים ממש כמו עמדת מטבח המכילה ארונות, כיור, ברז ועוד. כאשר הילד משחק בצעצועי המטבח, הוא יכול לקבל השראה ורעיונות וכך לרצות לעזור לכם במטבח בזמן הבישול.

מומלץ להניח לילד להיות על ידכם במטבח באופן בטיחותי, ולאפשר לו לבצע פעולות פשוטות כמו ערבוב, עריכת שולחן, הכנסת כלים למדיח ועוד.

צעצועי כלי עבודה

לצערנו בכל בית קורה שמתקלקל מכשיר חשמלי, ארון או חפץ אחר בבית. לרוב נעדיף לפנות לאיש מקצוע שיעזור לטפל בבעיה, אך יש מקרים שתיקון עצמי יהיו עדיפים בהרבה וגם יותר חסכוניים.

הודות לצעצועי כלי העבודה שיש לילדכם בערכות LEGO השונות, הוא ישמח לסייע ולעזור כאשר תצטרכו להתעסק בתיקון של הדבר שהתקלקל. מכיוון שהוא משחק כל היום עם הצעצועים האלו, הוא ירגיש בוגר כשהוא יבוא לעזור. הילד יוכל להגיש לכם את כלי העבודה הנחוצים, לנסות לסובב בורג ועוד.

בית בובות

בית הבובות של הילדים מכיל כמה חללים שונים בהם הם יכולים להניח את הבובות, להוסיף אביזרים וצעצועי ריהוט ועוד. באמצעות בית הבובות ילדכם יוכלו ללמוד מהו החשיבות של שמירת סדר וארגון בחללי הבית, וכך לעזור לכם במידת הצורך בסידור של הבית.

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »