צעצועים שיגרמו לילדים שלכם לעזור לכם יותר בבית

צעצועים שיגרמו לילדים לעזור בבית

שיתוף פוסט:

כל הורה, אמא או אבא, יודעים שילדים זו שמחה אמתית ואושר בלתי נגמר. אך יחד עם זאת, ילדים זה גם בלגן ואי סדר בבית. ככל שיש יותר ילדים, כך הבלגן ששורר ברחבי הבית גדול יותר. הפתרון הוא לנסות לשמור על כללים קבועים יחד עם הילדים, כדי להשיג סדר חלקי.

לדוגמה ניתן ללמד את הילדים מגיל צעיר שחשוב לסדר את המיטה בבוקר כאשר מתעוררים, כך יש פחות מיטה שאותה יש לסדר בין הבלגן. נוסף לכללים שאפשר ללמד את הילדים, מומלץ לנסות להשיג עזרה עצמית מהילדים בעזרת הצעצועים שלהם.

כאשר הקטנטנים משחקים עם צעצועים לילדים Toys R Us, הם רוצים להרגיש כיצד העולם האמתי עובד ולהרגיש כמו גדולים. כמו נהיגה במכונית, עמדת איפור וטיפוח ועוד. כיום ניתן למצוא מגוון צעצועים מועילים שיוכלו לגרום לילדכם להושיט עזרה בבית, בעולם האמתי.

צעצועי מטבחים

קיימים בחנויות מגוון דגמים יפים ומרשימים של צעצועי מטבח. הצעצועים נראים ממש כמו עמדת מטבח המכילה ארונות, כיור, ברז ועוד. כאשר הילד משחק בצעצועי המטבח, הוא יכול לקבל השראה ורעיונות וכך לרצות לעזור לכם במטבח בזמן הבישול.

מומלץ להניח לילד להיות על ידכם במטבח באופן בטיחותי, ולאפשר לו לבצע פעולות פשוטות כמו ערבוב, עריכת שולחן, הכנסת כלים למדיח ועוד.

צעצועי כלי עבודה

לצערנו בכל בית קורה שמתקלקל מכשיר חשמלי, ארון או חפץ אחר בבית. לרוב נעדיף לפנות לאיש מקצוע שיעזור לטפל בבעיה, אך יש מקרים שתיקון עצמי יהיו עדיפים בהרבה וגם יותר חסכוניים.

הודות לצעצועי כלי העבודה שיש לילדכם בערכות LEGO השונות, הוא ישמח לסייע ולעזור כאשר תצטרכו להתעסק בתיקון של הדבר שהתקלקל. מכיוון שהוא משחק כל היום עם הצעצועים האלו, הוא ירגיש בוגר כשהוא יבוא לעזור. הילד יוכל להגיש לכם את כלי העבודה הנחוצים, לנסות לסובב בורג ועוד.

בית בובות

בית הבובות של הילדים מכיל כמה חללים שונים בהם הם יכולים להניח את הבובות, להוסיף אביזרים וצעצועי ריהוט ועוד. באמצעות בית הבובות ילדכם יוכלו ללמוד מהו החשיבות של שמירת סדר וארגון בחללי הבית, וכך לעזור לכם במידת הצורך בסידור של הבית.

מוצרי ציפורניים

טיפוח הוא דבר מאוד חשוב, לא רק לנראות, אל גם לבריאות. כאשר אנחנו מטפחים את גופנו וגם דואגים לו, זה אומר שאנחנו מקפידים שהוא תמיד

קרא עוד »

מה תלמדו בסדנת כתיבה?

הסדנה מיועדת לכותבים שרוצים ללמוד עוד על הענף ועתידו. הסדנה תהיה קורס כתיבה אינטנסיבי בן שלושה ימים שיכסה את כל יסודות הכתיבה עבור אפליקציות אינטרנט

קרא עוד »

מי נחשב אומן על חושי?

בעבר לא היו לנו כלים לנתח את תפקודי הגוף. כיום, יש לנו הרבה טכנולוגיות שיכולות לעזור לנו להבין טוב יותר את הגוף שלנו. ישנן טכנולוגיות

קרא עוד »