יש הבדל בין אהבה לבין משיכה

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אם הכותרת שלנו היא שאלה בשבילכם, מעניין מה הייתם עונים עליה. תוכלו לבחון את עצמכם בשאלה הזו ולענות לעצמכם את התשובה שלכם. ובכל זאת, בואו נלמד ונראה יחד מהו ההבדל הדק, שבין אהבה למשיכה.

יש הבדל בין אהבה לבין משיכה

אהבה היא לא תלויה בדבר, כמו שכתוב במקורות היהודיים שלנו. אהבה היא ללא תנאי והיא מתבססת בעיקר על הקירבה שבבן אדם לרעהו. מבלי קשר לסוג הקרבה, אהבה נעשית בצורה בריאה וללא התניות.

בעולם החדשני והמתקדם שלנו, הטשטשו הכללים והאהבה, משום מה הפכה להיות משיכה וכן ההיפך. אין דבר יותר גרוע מטשטוש זה שרבים נופלים בו.

למעבר אל אתר הכרויות חינם.

מהי משיכה ולמה היא שונה מאהבה?

משיכה היא קירבה שאינה אמיתית והיא קיימת בין בני זוג. היא נעשית, ברוב המקרים, על בסיס רווח ותמורה. רווח ותמורה, יכולים להיות בהנאה כזו או אחרת שמתקבלת על ידי אחד מבני הזוג.

רבים קוראים לזה אהבה אך הם אינם מאמינים לעצמם שזו היא האהבה לעליה שמעו כל חייהם. אהבה היא ללא תנאי וללא גבול והיא נקנית בעבודה קשה מאוד ומתפרשת על פני שנים רבות.

היהדות, קוראת לאהבה בצורה אחרת ממה שהשוק והרחוב קוראים לה, שכן יש לה משמעויות גדולות מאוד לחיים שלנו ומשכך, היא מקבלת התייחסות רבת היקף ביהדות.

איך להימשך לבת או בן זוג?

דרכים רבים יש כדי להימשך לבן או לבת הזוג. אנשים בטוחים שיש כפתור שברגע שלוחצים עליו, הכל הופך להיות קל יותר אך הדברים אינם כך בתכלית.

אהבה, נקנית בהשקעה בלתי מוגבלת ובעיקר, בחוסר ציפייה לתמורה. אם תנסו את הדרך הזו, תראו שאתם מקבלים אהבה מהצד השני באופן עצום.

לחצו כאן כדי להכנס לאתר הכרויות.

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »