איך להתחיל עם בנות בלי להילחץ מהסיטואציה?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

פתיחת שיחה עם בחורה שאינך מכיר, יכולה להיות מאיימת. למרבה המזל, ישנם כמה טריקים בהם תוכלו להשתמש כדי להתחיל לנהל שיחות עם בחורות שתפגשו. ורגע, ומה עם להילחץ מהסיטואציה? אז הנה הכנו לכם מאמר שיעשה סדר בעניין הזה.

איך להתחיל עם בנות בלי להילחץ מהסיטואציה?

רבים מהגברים לא באמת יודעים איך להתחיל עם בחורה מבלי להילחץ מהסיטואציה. מה שיש לעשות הוא לא יותר מידי אך כן לוקח זמן ותרגול.

כשמדברים עם בחורה ברחוב, הסיטואציה לא תמיד נוחה לנו כי ישר אנו חושבים איך אנחנו נראים ומה היא חושבת עלינו בזמן כזה ועוד. הדבר יוצא לחץ מסוים אצלנו הראש ולא תמיד מאפשר לנו להתנהל מולה בצורה טובה כמו שאנחנו רוצים.

בלי לחץ

אם אתם בלחץ מול בחורה, תחשבו שאתם נמצאים מול אחות שלכם או דודה מעצבנת. נסו להישיר פנים לכיוונה וחישבו על דברים אחרים רק כדי להסיח את הלחץ בו אתם נמצאים. נכון, זה הכי לא מנומס בעולם אבל למי אכפת. מה שחשוב כאן הוא להוריד לחץ.

אחרי שעשיתם את זה, תראו שהשיחה מקבלת כיוון אחר לגמרי היא נעשית יותר זורמת ופחות מתעכבת על נושא הלחץ והפחד מהבחורה שלפניכם.

לנו לה לדבר יותר

טוב, כנראה שגם אם לא נאמר לכם את זה, זה בעצם מה שיקרה בפועל אבל כן, גם אם זה כך, נצלו את הסיטואציה בה היא מספרת על החיים שלה וסדרו את המחשבות שיש לכם בראש. כך תוכלו לחמור מהמחשבות שגורמות לכם ללחץ מולה.

אתם פתאום תרגישו הרבה יותר משוחררים ונינוחים, ותוכלו להמשיך את השיחה שלכם ללא שום לחץ.