אמא טריה? בדקי זכאות להחזר מס

החזרי מס לאמהות

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כל אזרח ישר, יודע כי ממשכורתו החודשית הוא צריך להפריש מידי חודש בחודשו סכום כסף עבור מס. לא תמיד זה כל כך משמעותי אך במקרים רבים מדובר בהחלט בסכום כסף ניכר אשר 'קורע' מהשכר החודשי חלקים משמעותיים. אז בעוד בחיי השגרה העובד מודע לחובתו החוקית האזרחית והוא משלם את הסכום שמושת עליו בלי אומר ודברים, הרי שכאשר מגיעים זמנים שונים, זמנים אשר בהם העובד לא יכול להפריש את תשלומי המס מסיבות שונות, הרי שייתכן מאוד שתהיה לו האפשרות לקבל החזרי מס.

החזרי מס ליולדת

אחד המקרים אשר בהם אפשר ליהנות מהחזרי מס לאמהות אלו הם המקרים אשר בהם העובדת יוצאת לחופשת לידה. זה זמן אשר בו למעשה היולדת עשויה להיות פטורה מתשלומי מס. אך כאן חשוב לצין כי גם אם היולדת תהיה פטורה מתשלומי המס, זה לא ברור כי הדבר אכן ידוע לכולן. יולדות רבות ממשיכות לשלם את המס באופן שוטף ורגיל בלי לדעת כי הן בעצם זכאיות להקלות או במקרים מסוימים אף לפטור.

אמא טרייה חייבת להיות מודעת לזכויותיה

חשוב כי כל אמא טרייה תהיה מודעת לזכויות שלה ולהטבות אשר מגיעות לה על פי חוק. אין כל סיבה כי היא תמשיך לשלם סכומי כסף גבוהים אשר אותם היא למעשה לא חייבת לשלם.

את זה בדיוק אנחנו מציעים. יש את הסימולטור שמאפשר לחשב ולבדוק למה בדיוק זכאית היולדת וכמה היא יכולה לקבל במסגרת האפשרות של החזרי מס ויש גם טפסים למילוי להחזרי מס. כך גם היא תוכל לקבל פטור מתשלומי מס מיותרים ולעשות את השימוש הנחוץ והנכון עם הכסף בהתאם לתנאים שלה באותו זמן נתון.

אז שימו לב ואל תוותרו על מה שמגיע לכם.

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »