מעילים לנשים – איך תבחרי מעיל לחורף?

מעילים לנשים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

חורף, אותה עונה קרה המלווה משקעים שונים, עונה אשר מלווה בלבוש ארוך של שכבות ומעיל אשר משתמשים בו בעיקר כאשר מסתובבים בחוץ ועוזר לשמור על חום הגוף. מעיל זהו אחד מפרטי הלבוש שנשים רבות נהנות ללבוש בימי החורף שגם מספק חום אך גם נותן מראה מיוחד ואופנתי.

איזה סוגים של מעילי חורף לנשים אפשר למצוא

מעילים לנשים הוא פריט לבוש פרקטי שימושי ויום יומי בעונת החורף ומצד שני מדובר גם על פריט אופנתי. בין סוגי המעילים אפשר למצוא מעילים מסוגים שונים כמו מעילים מחומרים סינטטיים, מעילים מחומרים טבעיים כמו צמר, פרווה, עור, מעילים נגד גשם, מעילים המיועדים לחימום, מעילים נגד רוח ועוד.

למה חשוב לשים לב כאשר בוחרים מעיל חורף

בחירה של מעיל חורף בעבר הייתה פשוטה באופן יחסי שכן המבחר היה מאוד מצומצם, אך כיום יש היצע מאוד גדול של מעילים ויש מספר פרמטרים אותם יש לקחת בחשבון בבחירה של מעיל:

  • החומר ממנו עשוי המעיל.
  • יעוד המעיל: האם הוא לחימום, הגנה מהרוח, הגנה מגשם וכדומה.
  • צבע ועיצוב.
  • אורך: האם מדובר על מעיל קצר המגיע למותן או ארוך יותר.
  • מעיל עם כובע או ללא כובע. ראו כאן מבחר מגוון ואיכותי של כובעים!

אז איך בכל זאת לבחור את המעיל הנכון

חשוב קודם כל להחליט מה המטרה של המעיל, סוג של חומר מועדף וכמובן שלבחור מעיל שיתאים לאופי האדם שכן אם נמצאים בחוץ הרבה וסובלים מקור סוג המעיל יהיה מחמם יותר מאשר אם נמצאים רוב הזמן במקום סגור והמעיל משמש בעיקר למעברים בין מקומות. כמובן לבחור צבע ומראה שאוהבים ולא פחות חשוב למדוד ולראות איך המעיל יושב על הגוף ולבחור מעיל מחמיא.

6 טיפים לבחירת מיטת תינוק

בחירת העריסה המושלמת עבור התינוק שלך היא משימה לא פשוטה. יש כל כך הרבה מיטות לתינוקות בשוק וזה יכול להיות קשה למיין את כולן. בפוסט

קרא עוד »

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »