סובלים מבעיות באינטימיות – אל תתמודדו עם זה לבד

בעיות באינטימיות

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אם גברים היו מכירים יותר לעומק מחקרים שמראים כי כמות הנשים אשר חיות די בנוחיות ללא יחסי מין, הם היו נבהלים ומראש בונים תוכנית נוספת לכזו בעיה. נשים רבות בעולם המערבי אכן סובלות מבעיה בתפקוד המיני שלהן, וזה בהחלט אינו דבר טבעי לחיות במערכת יחסים זוגית ללא אינטימיות שמאוד מחזקת אותה. איך יכולים לעלות על דרך המלך ולחיות במערכת יחסים מספקת עבורו ועבורה? קראו את המאמר החשוב שעוסק בכך.

בין חיבוק לאקט עצמו

בעוד הגבר רוצה לחוש נאהב על ידי אקט של סקס, אישה רוצה לחוש נאהבת על ידי הרבה יותר תשומת לב אליה באופן כללי, ועשייה של דברים שגורמים לה להרגיש נעים. כולל המשימות של הבית… בין שני אלה שני מינים נפגשים להם בחדר המיטות, ועל מנת שיהיה חיבור טוב שחוזר על עצמו באופן תדיר חייבים לעשות את המאמצים משני הכיוונים ולהבין את החיבורים השונים בין הסקס לבין מה שכל אחד באופן די שונה צריך.

רצוי לשמור על הטקס של החיזור עבור האישה ומצד האישה חשוב מאוד לשמור על עוררות מינית והרצון לחוות את הזוגיות ממש כמו בשנת ההיכרות הראשונה, ואם לא יודעים איך מכוונים אל חיבור אינטימי יעיל יכולים לעשות זאת עם סיוע של ייעוץ זוגי מחזיר את החיבור למיניות תוך הקשבה.

מתמודדים פערים מיניים

בין שני בני זוג יכולים לצוץ עם הזמן ההבדלים בין מה שמעניין אחד מבחינת יחסי מין לבין מה שמעניין את האחר. ישבחירת תמונה ראשית כאלה שמבינים זאת במהרה ויש כאלה שמתוודעים לדבר רק לאחר שנים רבות של זוגיות בה המערכת האינטימית אט אט לה דעכה וצצות בעיות בזוגיות.

באופן די ברור, אנשים אשר חוו זוגיות אינטימית טרם הכניסה לנישואין הבינו היטב מה מעורר אחד את השנייה וכאלה שמתוך ערכי הדת בחרו להיכנס למיטה משותפת רק לאחר הנישואין עצמם גילו באופן יותר איטי את הגוף שלהם ואת מה שמעורר אותם ואת השותף/שותפה שלהם לאקט. זה לא אומר כי לא יכולים לתקן את המצב באמצעות טיפול זוגי, הכל תלוי בסוג הפערים המיניים עצמם.