איפור קבוע בגבות – למי זה מתאים?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

איפור קבוע בגבות כולל יצירה של גבות מלאכותיות אשר מקועקעות בתוך עור הפנים בשיטה שבה האיפור הוא קבוע ואי אפשר למחוק אותו. 

בשנים האחרונות נשים רבות בוחנות אופציה זו ולאחר בדיקת התאמה הן בדרך כלל מבצעות זאת לשביעות רצונן, כיוון שהנראות היא מוצלחת מאד ומעניקה הרגשה טובה מאד לנשים שהגבות שלהן מושלמות לאחר השינוי. קראו פרטים נוספים על נושא איפור קבוע בגבות באתר של שיר לביא.

שיטת איפור קבוע בגבות

בדומה לקעקוע, גם כאן זהו סוג של קעקוע שבמהלך יצירת הגבות הקוסמטיקאית מחדירה צבע על העור וכך הוא נשאר לתמיד.

לפני ביצוע הפעולות הללו, הקוסמטיקאית בוחנת את סוג העור של הלקוחה ואת התאמת הגבות ואם הדבר אפשרי על פי תווי הפנים שלה. כדי שהאישה תקבל החלטה, מבצעים סימולציה כך שהיא תיראה את הנראות החדשה שלה ורק אם המראה מחמיא לה לדעתה והיא שלמה עם ההחלטה,  היא מתאמת עבורה תור לביצוע העבודה.

התאמת העור לביצוע האיפור הקבוע 

האיפור הקבוע מתאים לכל סוגי העור אך יש להיות זהירים במקרים מיוחדים כמו אם לאחר הטיפול האישה סובלת מתוצאות לוואי אשר קורות בדרך כלל עקב השימוש בחומר הצבע אשר לעיתים הוא אינו מתאים. בנוסף לכך תקופת ההחלמה הופכת לארוכה יותר כאשר מדובר באישה בעלת עור שהוא דק מאד. 

מומחיות בביצוע איפור קבוע בגבות ברוב המקרים איפור קבוע בגבות מתאים לכולן, אבל אך רק קוסמטיקאית מקצועית ומיומנת תוכל לראות זאת ולקבל החלטה אם נושא זה מתאים לאישה הספציפית. לאור הידע שהיא רכשה בתקופת הלימודים והעבודה היא תוכל לקבל החלטה מושכלת ויש מקרים שבהם היא תעדכן את הלקוחה שעדיף שהיא תבצע טיפול אחר בגבות כמו בשיטת השערה או המיקרובילדינג ולא איפור קבוע.