5 מיתוסים על צעצועי מין

צעצועי מין

שיתוף פוסט:

אביזרי מין יש מסוגים שונים והם קיימים מתחילת המאה שעברה. בין היתר יש אביזרים שכבר הוכח שהם קיימים מאז ההתפתחות האנושות ומימי קדם. חנויות סקס באינטרנט מציעות מגוון רחב של מוצרים החל מאותו דילדו קלאסי עד לוויברטורים בגדלים ועיצובים שונים וכלה במוצרי סאדו מאזו, הלבשה תחתונה סקסית, טבעות רטט או פלאגים אנאליים ושאר מוצרים נפלאים. אבל איזה מיתוסים צריך לנפץ בנוגע למוצרים האלה? הנה 5 מיתוסים שכיחים:

"אביזרי מין זה רק לנשים"

לא נכון! צעצועי מין מתאימים גם לגברים וגם לנשים. יתרה מכך, אביזרים כאלה ואחרים מותאמים גם לזוגות חד מיניים בעוד שחנויות סקס מציעות קטלוג אביזרי מין גדוש באופציות.

אין אביזרי מין איכותיים בישראל

טעות! כיום יותר מתמיד אפשר למצוא צעצועי מין בחנויות ברחובות ראשיים של ערים בישראל. בין היתר ניתן לרכוש צעצועי מין און ליין ואף לבחור חנות סקס לדתיים.

"זה בושה להשתמש במוצרי סקס"

ממש לא. מי שמשתמש במוצרים כאלה הוא אדם שמודע לעצמו ולצרכים של בני או בת הזוג. אין כאן אלמנט של בושה משום שמדובר במוצרים שאחוז גבוה מהאוכלוסייה משתמש בו.

"השליח ידע שהזמנתי מוצרי אהבה…"

אולי בעבר. כיום מוצרים כאלה ארוזים בקפידה בקופסאות קלאסיות שלא חושפות את המוצר, כמו למשל פלאש לייט שמגיע בקופסא של פנס שבתוכה נמצא אביזר מין לגברים שנועד לאוננות.

אפשר לגלות בקלות שרוכשים אביזרים מין

אם תבחרו אתר מין כמו Supertoys שמשמש קנייה דיסקרטית או שתגלשו ברשת השחורה: לא תחשפו את העובדה שרכשתם מוצרי מין. בין היתר חשוב להיות פתוחים גם בני הזוג לגבי שימוש באביזרי מין ושתפו אותם ברצון שלכם לגוון את חיי המין ולהנות מסקס טוב יותר. בהצלחה!

זמירות שבת

הדת היהודית היא דת עתיקה עם הרבה טקסים ומסורות שאחריהם יהודים, ובשל כך החשיבות של שירת השבת בדת היהודית היא שהיא מפגישה בין אנשים. זה

קרא עוד »

אירוח כפרי למשפחות

חושבים לקחת הפסקה קצרה מהשגרה היומיומית האינטנסיבית שלכם.? הפסקה כזו שתניב לכם רוגע, שלווה, ותאפשר לכם לצבור כוחות מחודשים? אם כן, אפשר להגשים מטרה זו

קרא עוד »