קייטרינג בשרי בראשון לציון – מה המנות המובילות?

קייטרינג בשרי

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

יש מנות בשריות פופולאריות ומובילות. כאלו שאנשים נוטים לבחור אותם ולהזמין אותם לארוחה עסקית, לאירוע קטן או סתם כך לארוחה מפנקת באמצע יום ארוך ורעב. הבה נמנה כאן את המנות המובילות בקייטרינג בשרי בראשון לציון.

אלו המנות הבשריות המובילות

  • סיר חמין – לכבוד שבת ולא רק, סיר חמין זה תבשיל פופולארי ואהוב כל כך. בקדירה מגוון רכיבים וירקות לצד בשר משובח ורך. אין ספק שהסיר הזה יכול להיות ארוחה מיוחדת ומפתיעה לעצמכם, לבני המשפחה או לצוות.
  • חלה שניצל – מנה משובחת שמכילה בתוכה כל מה שאתם רוצים כדי לשבוע וליהנות. המנה כשמה היא, חלה שתוכה מסודרים שניצל ותוספות מפנקות. טעם נפלא לארוחה משביעה ומזינה במיוחד.
  • מוסקה – המנה המובילה הזו לא מפנה את הזירה. ניתן לפגוש אותה בגרסאות שונות, וגם כמנה בשרית עשירה ומפנקת. מוסקה טובה ובשרית היא מנה מיוחדת ומגוונת שניתן למצוא אותה במגוון טעמים וניחוחות. כשהבשר פוגש את החציל נוצרת הרמוניה מיוחדת ומגרה…
  • ארטישוק ממולא – גוונו את הממולאים שלכם עם ארטישוק ממולא. מנה עכשווית ויפה שמכילה בתוכה בשר ותוספות נוספות כמו ירקות. אין ספק שזו אחת המנות המובילות שיכולה להפתיע גם אתכם לטובה.
  • צלי בקר ברוטב – תבשיל בשר משובח שמוגש ברוטב בתיבול מדויק. צלי בקר ברוטב זו מנה מעולה ומשובחת שממלאה היטב את תפקיד המנה הבשרית – מכובד, טעים ומשביע.
  • שניצל ושניצלונים – שניצל טוב הוא תמיד מנה בשרית אהובה וטעימה. גם אתם יכולים ליהנות עם הילדים או עם עצמכם משניצל או שניצלונים עשויים היטב. כשהם מופיעים עם התוספות המתאימות אין מושלם מזה.

אז מה אתם אוהבים? אילו מנות בשריות אהובות עליכם, ומה תזמינו לעצמכם בהזמנה הבאה אצל קייטרינג בשרי בראשון לציון? הזמינו אוכל ביתי בראשל"צ >>>

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »