מאמי מייקאובר – השינוי שכל אימא רוצה

מאמי מייקאובר

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

גוף האישה עובר, כידוע, לא מעט שינויים במהלך השנים, בין אם זה במעבר מילדה לנערה, ואחר כך מנערה צעירה לבחורה ואישה. אחד השינויים המהותיים שכל אישה עוברת, מתרחש אחרי הלידה. הגוף עובר שינוי בהריון ולאחר מכן בלידה, כאשר לא פעם, לוקח זמן עד שהוא יחזור למצבו הטבעי, אם בכלל. זה דורש הרבה מאוד עבודה פיזית, פעילות גופנית, חיטוב, שמירה על תזונה נכונה ועוד. 

ישנן נשים שעושות כל מה שנדרש בשביל להחזיר את הגוף למצב בו הוא היה לפני ההיריון, לעומת זאת, ישנן נשים שמעדיפות לעשות את זה בצורה הרבה יותר פשוטה. לשם כך הן פונות אל מנתח פלסטי שיבצע עבורן מה שנקרא מאמי מייקאובר – מייקאובר לאחר לידה.

מאמי מייקאובר זה סוג חדש של טיפול אסתטי, אשר מטרתו לבצע מה שנקרא "שינוי אימהי", שינוי במהלכו האימא חוזרת אל המראה המקורי שלה, עד כמה שאפשר, לפני שהיא נכנסה להריון, לפני הלידה, ואם אפשר אפילו לפני שהיא החלה לעשות דיאטות והגוף השתנה באופן מהותי. 

כיצד עושים את השינוי?

בשביל לבצע שינוי מאמי מייקאובר, בוחנים את גוף האישה באזורים מסוימים ורואים מה אפשר לעשות. השינוי יכול להתבצע במספר אזורים, כמו למשל, חזה, בטן, ישבן ואזורים אחרים. ניתן לבצע כל שינוי בנפרד ואפשר להחליט שעושים את כל השינויים ביחד, כמובן שבמקרה כזה, מדובר על תהליך הרבה יותר מורכב ומסובך לאורך זמן 

חשוב לומר, לא כל מנתח יכול לבצע סוג כזה של טיפול. צריך להיות מומחה פלסטי שמתמחה בגוף האישה ויודע לעבוד על כל אזור בנפרד וביחד. כמו כן, יש לבחון האם באמת שיטה זו היא הטובה ביותר בשביל להגיע לתוצאות להן מייחלים. רוצים פרטים נוספים? באתר חתך הזהב מגזין טיפולים אסתטיים כל המידע מחכה לכם.