קרטונים לאריזה – מה צריך לדעת לפני שמזמינים?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

קרטונים לאריזה הם הדבר החשוב ביותר אם לא הקריטי ביותר לאריזת הדברים בצורה תקינה ובטיחותית ולכן, כחלק משירותי האריזה זה בלתי נמנע מלדבר על בחירת קרטונים נכונים שיאפשרו לכם לבצע הובלות תקינות כך שכל דבר יגיע לייעודו ושום דבר לא יפגע בתהליך החיים או רצף העבודה בארגון.

אז מה קודם למה ואיך בוחרים קרטונים לאריזה? על כך ועל יתרונות האריזה התקינה במאמר שלפניכם.

מה חשוב לדעת בזמן שבוחרים את הקרטון לאריזה?

כפי שהבנתם, הנושא החשוב לא פחות במהלך מעבר הדירה או המשרד זה עניין בחירת קרטונים מתאימים שיעשו זאת בצורה בטוחה, יעילה ותוך זמן קצר. לכן, במעמד מעבר הדירה או המשרד צריך לתהות לגבי כל מוצר או חפץ כך ששום דבר לא יישבר או יתפרק והכי חשוב לא יסכן באריזתו אף עובד או עובר אורח.

לכן, יש מארזים וקרטונים מרופדים יותר ויש פחות ואת זה בהחלט חשוב להתאים לפי סוג התכולה אותה תרצו לארוז. לצורך העניין אם מדובר בברזל, זכוכית או מוצרים העשויים מחומיר גלם שלא מצריכים ריפוד מיוחד.

היתרון של חברת הובלות קשור בבחירת השירותים שמספקים לכם בין לבין גם שירותי אריזה ובתוך שירותי האריזה הם כבר ידאגו לכם לכל שלבי האריזה ובחירת חומרי האריזה המתאימים לכך. ראו לדוגמה חומרי אריזה בירושלים!

איזה סוגים של קרטון לאריזה קיימים ומה אתם צריכים באמת?

יש כמה וכמה סוגים של קרטונים מהם עשויות האריזות, קרטון חד גלי עשוי משתי שכבות והוא מתאים לחפצים גדולים שיש להם נפח גדול אבל פחות מתאים לצורך העניין לאריזה של חפצים שבירים או חפץ כבד.

לעומת זאת, קרטון דו גלי יסייע לאחסון של כלים עדינים יותר, שבירים יותר ואפילו לחפצים כבדים יותר.