מתקנים משולבים לגיל הרך

מתקנים משולבים לגיל הרך

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

בכל גיל חשוב לעשות פעילות גופנית. אנם בכל שלב בחיים המטרה שונה והפעילות אחרת. אך כבר בגיל הרך עלינו לדאוג כי הילד פעיל ועושה פעילות וכושר מותאמים ליכולות שלו. כך הוא מתפתח, מקדם את עצמו ומשיג מטרות. אנחנו כמבוגרים נדאג שיהיו לילדים מתקנים מתאימים כמו כאן שיעמידו אותם מול אתגר, ויגרמו להם להפעיל את עצמם.

אילו מתקנים מתאימים לגיל הרך?

כאשר מדובר על מתקנים שנועדו לשרת את הגיל הרך עלינו לבחור אותם כראוי, וזאת כדי שהם יוכלו למלא את התפקיד שלהם כראוי. נתייחס לנקודות הבאות:

  • בטיחות – הבטיחות של הילדים היא ערך רב משמעות. היות ומתקנים משולבים לגיל הרך נועדו לאתגר את הילדים אנחנו עלולים להגיע למצב בו המתקן חושף גם את הילדים לנפילות, מכות או סכנות אחרות. לכן לפני הכול אנחנו צריכים לזכור ולשים לב לעניין הבטיחות. ולדעת כי המתקנים חייבים לעמוד בתקני הבטיחות. ומעבר לכך – להתאים לרמת הילדים והיכולות שלהם.
  • התאמה לגיל – המתקנים חייבים להתאים לילדים מבחינת הגיל והיכולות שלהם. זאת אומרת שהם אמורים לאתגר את הילדים מצד אחד, ומצד שני להגן על הילדים ולמנוע מהם סכנות ונפילות. לכל גיל יש מתקנים אחרים שיוכלו לענות על הצורך ולאתגר את הילד. מתקנים משולבים ממתכנת לגיל הרך יכללו מספר אפשרויות ופעילויות שיגרמו לילד לטפס, להתנדנד או לבצע כל פעולה אחרת.
  • ניצול מקסימלי – ככל שהמתקן יהיה אטרקטיבי יותר הוא יצית את הדמיון של הילדים, ויגרום להם לבוא ולהשתעשע. לכן חשוב לנו מאוד לנצל באופן מקסימלי את השטח ולמצוא דרך לשלב מתקנים רבים ככל האפשר.
  • תחזוקה וניקיון – המתקנים צריכים להיות מתוחזקים היטב. יש לנקות אותם אחת לתקופה ולוודא כי הם מתאימים לשימוש ומאפשרים ניקיון בקלות.

6 טיפים לבחירת מיטת תינוק

בחירת העריסה המושלמת עבור התינוק שלך היא משימה לא פשוטה. יש כל כך הרבה מיטות לתינוקות בשוק וזה יכול להיות קשה למיין את כולן. בפוסט

קרא עוד »

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »