"אני לא מצליחה לרדת במשקל" – הנה 3 טיפים שעובדים!

אני לא מצליחה לרדת במשקל

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אנשים רבים מתלוננים על כך שהם לא מצליחים לרדת במשקל כפי שהיו רוצים. במטרה להצליח לעשות זאת נכון ובריא, חשוב מאוד לסגל הרגלי תזונה נכונים ומאוזנים, לשמור על אורח חיים בריא וספורטיבי וכמובן לסגל הרגלים של אכילה חשובה. הטיפים הללו מסייעים כיום ללא מעט אנשים אשר עד לפני שבחרו בדרך זו התלוננו גם הם על חוסר ההצלחה בירידה במשקל. אז הנה לכם כל הגורמים לכישלון הדרך הסלולה להצלחה.

הגורמים לכשלים בדרך לירידה במשקל

לא מעט אנשים אשר מכריזים כי מעוניינים להשיל כמה קילוגרמים מעל גופם לא מצליחים לעשות זאת בשל כמה כשלים מרכזיים, כדוגמת האימרה הידועה של אני לא מצליחה לרדת במשקל! ראשית, רבים סבורים כי אם הם עשו מנוי חודשי למכון הכושר השכונתי אותו הם מקפידים לפקוד מספר פעמים מידי שבוע, כל שנותר להם הוא להמתין לירידה במשקל שתגיע במהירות שיא. שמירה על אורח חיים ספורטיבי אכן חשובה ויעילה אך היא חייבת להיעשות במקביל לפעולות נוספות. אכילה לא נכונה ולא מאוזנת תמנע מכם לרדת במשקל גם אם אתם מקפידים על פעילות ספורטיבית. 

הדרך הסלולה להצלחה

לכן, הדרך הסלולה והטובה ביותר היא שילוב של הדברים. שילוב בין אכילה נכונה ומאוזנת, ניהול אורח חיים ספורטיבי ובריא והקפדה על הרגלי אכילה קשובה. שילוב זה יאפשר לכם לרדת במשקל ואף לשמור אותו לאורך זמן. על פי מחקרים רבים ישנם לא מעט אנשים שמצליחים לרדת במשקל אך מחזירים אותו תוך תקופה קצרה בת כמה חודשים. במטרה להימנע מכך, חשוב לפתח הרגלי אכילה קשובה שיסייעו לכם להיות קשובים לכל הנכנס לפה שלכם. אכילה מסוג זה מסייעת להקפדה והקשבה לצורכי הגוף, מונעת אכילת יתר ואף מסייעת לאכילה נכונה, בריאה ומאוזנת.

> עוד מידע מקצועי בנושא ירידה במשקל בקרו באתר של אמירה שחף!

6 טיפים לבחירת מיטת תינוק

בחירת העריסה המושלמת עבור התינוק שלך היא משימה לא פשוטה. יש כל כך הרבה מיטות לתינוקות בשוק וזה יכול להיות קשה למיין את כולן. בפוסט

קרא עוד »

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »