איך משתמשים נכון בדיאפרגמה?

שיתוף פוסט:

שימוש בדיאפרגמה הוא סוג של מניעת הריון. זה מונע הריון על ידי יצירת מחסום בין הרחם של האישה לזרע של גבר. דיאפרגמה היא גביע בצורת כיפה שמתאים לפתיחת צוואר הרחם. מקובל להשתמש בדיאפרגמה עם קוטל זרע. זהו ג'ל, שמנת או קצף ההורג את הזרע.

איך משתמשים נכון בדיאפרגמה? |

ישנם כמה סוגים של דיאפרגמות. הם עשויים מלטקס או מסיליקון. הסוג הנפוץ ביותר הוא  סרעפת האביב הקשתית. זה עובד בצורה הטובה ביותר עבור נשים עם טונוס שרירים בנרתיק חלש.  דיאפרגמה עושה כמעין דופן בין הנרתיק למקום בו נמצא הזרע ומונעת את כניסת ההיריון. 

דיאפרגמה עוזרת לנשים רבות להתמודד עם מערכת יחסים חנוקה כשריח היריון מרחף עליה בכל זמן שבה הזוג מקיים יחסי מין. במקרים כאלו, מומלץ לפנות אל אפרת צור לקבלת הדרכה וייעוץ מותאם לחיי זוגיות איכותיים.

התייעצות עם רופא |

חשוב לפנות לרופא – המטפל העיקרי שלכם, או לרופא הנשים כדי לקבל דיאפרגמה. הם יעזרו לכן להחליט איזה סוג של דיאפרגמה הוא הטוב ביותר ולרשום לכן אותו. 

הם יעשו בחינה כדי למדוד אותכן ולמצוא את הגודל הנכון דיאפרגמה שאתן צריכות. אם הוא קטן מדי, הוא עלול לנשור או לא לחסום זרע. אם הוא גדול מדי, זה יגרום לאי נוחות. 

גודל דיאפרגמה נפוץ |

הגודל הנפוץ ביותר הוא 75 מילימטרים. חשוב שהסרעפת שלכן תתאים נכון לדיאפרגמה. הרופא יראה לכן כיצד להכניס אותו כראוי ולעזור לכן להתאמן בהכנסתו. זה אמור "לשכב" ממש מאחורי עצם הערווה שלכן.

ישנם תכשירים נוספים שאנו מכירים כמו תרופות ושאר תוספים ומרקמים שאנו יכולים לקחת כדי להימנע מהיריון לא מצוי אך בכל הקשור דיאפרגמה, נראה שהיא עושה את העבודה בצורה הטובה ביותר לרוב הנשים שעשו בו שימוש בגופן.

זמירות שבת

הדת היהודית היא דת עתיקה עם הרבה טקסים ומסורות שאחריהם יהודים, ובשל כך החשיבות של שירת השבת בדת היהודית היא שהיא מפגישה בין אנשים. זה

קרא עוד »

אירוח כפרי למשפחות

חושבים לקחת הפסקה קצרה מהשגרה היומיומית האינטנסיבית שלכם.? הפסקה כזו שתניב לכם רוגע, שלווה, ותאפשר לכם לצבור כוחות מחודשים? אם כן, אפשר להגשים מטרה זו

קרא עוד »