כמה עולה השחרת חלונות לרכב?

שיתוף פוסט:

האם מחיר השחרת חלונות הרכב הוא יקר? ההפך. המחיר ההתחלתי של השחרת חלונות, הוא 100 ₪ לחלון. אם מוסיפים עוד חלונות- המחיר עולה. אולם גם המחיר של כל השחרת חלונות הרכב אינו יקר מדי. אם תרצו להשחיר את כל חלונות הרכב, יהיה עליכם לשלם 500-800 ₪. 

מהו הגודל של החלון?

מחיר השחרה של חלון ישתנה לפי הגודל של החלון. ככל שהחלון יהיה גדול יותר, כך מחיר ההשחרה שלו יהיה גדול יותר. בחרתם לצפות בטפטים את כל החלונות של הרכב? יהיה עליכם לשלם בין 250-2500 ₪. לא מדובר בטפט רגיל, אלא בטפטים המכילים ציפוי ננו קרמיק. לדגמים השונים של הרכבים יש חלונות שונים, ולכן מחירי ההשחרה ישתנו בהתאם לסוג הרכב וסוג החלונות. 

מעוניינים להשחיר את השמשה האחורית?

אין ספק, שזכוכית השמשה האחורית גדול יותר משאר החלונות ברכב. ולכן, מחיר השחרת השמשה האחורית יכולה להגיע ל300 ₪. 

מעוניינים להשחיר את חלונות הרכב באמצעות לייזר?

סקרנו מחירים של השחרת חלונות הרכב באמצעות הדבקת טפט. אולם האם אתם רוצים להשחיר את חלונות הרכב באמצעות לייזר? אם כן, תצטרכו לשלם מחיר יקר הרבה יותר. בטכניקה זו, מוציאים את החלונות ממקומם, ומכניסים אותם למכונה מיוחדת שמבצעת בהם השחרה באמצעות תוכנה מיוחדת של שימוש בקרני לייזר. 

באיזה סוג טפט בחרתם לצפות את החלון?

אין ספק, שמחירי ציפוי החלון מושפעים מסוג הטפט. ישנם טפטים זולים יותר, וישנם יקרים יותר. ישנם הבדלי איכות בין הטפטים השונים. חלקם מיוצרים בסין ולכן מחירם זול, אך לא תמיד הטפט יהיה איכותי. במי בחרתם להשחיר את חלונות הרכב? אם החלטתם לעשות חלונות שחורים לרכב במקום מקצועי, תצטרכו לשלם מחיר גבוה יותר.

זמירות שבת

הדת היהודית היא דת עתיקה עם הרבה טקסים ומסורות שאחריהם יהודים, ובשל כך החשיבות של שירת השבת בדת היהודית היא שהיא מפגישה בין אנשים. זה

קרא עוד »

אירוח כפרי למשפחות

חושבים לקחת הפסקה קצרה מהשגרה היומיומית האינטנסיבית שלכם.? הפסקה כזו שתניב לכם רוגע, שלווה, ותאפשר לכם לצבור כוחות מחודשים? אם כן, אפשר להגשים מטרה זו

קרא עוד »