איך ניתן להפסיק הריון באופן פרטי?

הפסקת הריון באופן פרטי

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

הריון הינו חוויה עוצמתית, אך ישנם מקרים כי ההיריון למרות היות מטבעו משמח, הוא לא רצוי לאישה מכל מיני סיבות, כמו למשל תינוק בעל מומים קשים, הריון המסכן את האם בצורה נפשית או גופנית ועוד, אז כל אלו סיבות  שבהן אף רצוי לגרום להפסקת הריון. 

במדינת ישראל לא ניתן להפסיק הריון בקלות, אלא על פי החוק, יש לקבל אישור מהועדה להפסקת הריון. 

הועדה להפסקת הריון מאשרת במקרים שבהם הנערה היא, לדוגמא פחות מ17  שנים, וכן עם האישור הזה יש לפנות אל מרפאות שונות גם פרטיות לשם ביצוע ההפלה, בתנאים סניטריים גבוהים. 

יחד עם זאת, ההפלה לא תמיד קלה לאשה, וזוהי אחת החוויות הסוערות בחייה במאמר זה נעמוד על שיטות ההפלה השונות. 

שיטות להפסקת הריון מקובלות 

ניתן לבצע את הפסקת הריון באופן פרטי, לאחר אישור הועדה להפסקת הריון, הדרכים המקובלות תלויות בשבוע ההיריון בו נמצאת האישה.

ישנם שתי דרכים מקובלות: 

כדור בשם מיפג'ן– נטילת הכדור מנטרלת הורמונים חיוניים להמשך ההיריון התקין, וכך במהלכו האישה תרגיש כאבים הדומים לכאבי מחזור, והעובר יצא בשלמותו אל מחוץ לרחם, לאחר קבלת הכדור האישה נדרשת להיות במנוחה לצורך מעקב. 

גרידה– גרידה זוהי התערבות כירורגית, המתבצעת בהרדמה, שכן שיטה זו בטוחה יותר לאישה, משום שאין בה חשש לפגיעה בדופן הרחם.

חשוב מאד להבין הפעולה צריך להתבצע עכל ידי רופא מומחה למניעת סיכונים. קראו עוד על הפסקת הריון באתר פריימדיקל!

האם ניתן לבצע את ההפסקה באופן פרטי? 

לאחר קבלת אישור מהועדה להפסקת הריון, יש לפנות אל אחת מהרפאות הפרטיות המורשות, ולבצע את ההליך,  היתרון בכך הוא שבוחרים את מועד ההפלה ואת הרופא המטפל.

איך לייצר הכנסה נוספת?

כדי לייצר הכנסה נוספת מהבית אתם צריכים להבין כמה דברים חשובים. ראשית, האינטרנט בתחילת דרכו הוא לא מה שהוא היום ולכן, כל ההצעות על התעשרות

קרא עוד »

סגנונות של צמידים לנשים

אם אתם מחפשים צמיד לנשים שאתם אוהבים, אתם בוודאי יודעים שכיום יש היצע גדול ביותר של צמידים ועל כן, בהחלט לא קל למצוא את הצמיד

קרא עוד »