נשירת שיער אצל ילדים

נשירת שיער אצל ילדים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

נשירת שיער לילדים היא מוכרת בעולם הרפואה, כך שאם לאחד מהילדים שלכם יש נשירה, כדאי מאוד שלא תלחצו. נשירת שיער ניתנת לטיפול על ידי משחות ומרכיבים תרופתיים שונים המומלצים על ידי מיטב הרופאים בעולם.

נשירת שיער אצל ילדים

נשירת שיער או התקרחות, אינה רק בעיה של מבוגרים. נשירת שיער אצל ילדים, אחראית לכ- 3% מנשירת השיער אצל ילדים. בין אם לילדכם יש שיער דליל או כתמים קרחים מובהקים, אובדן שיער עלול להיות מפחיד ולא הכי נעים.

החדשות הטובות הן, שעם אבחנה נכונה, ניתן לטפל ברוב המקרים של נשירת שיער אצל ילדים במגוון תכשירים שונים שאותם ניתן להשיג גם ברשת המקוונת.

סיבות רפואיות לנשירת שיער אצל ילדים

עבור רוב הילדים בני 26 חודשים ומעלה הסובלים מנשירת שיער, אחד התנאים הבאים הוא הגורם לכך. רופא הילדים של ילדכם או רופא עור ילדים, צריכים להיות מסוגלים לאבחן מצבים אלה ולקבוע את הטיפול המתאים.

דלקת קיבה

דלקת קיבה, הידועה בכינויו גזזת בקרקפת, היא זיהום פטרייתי הנראה לעיתים קרובות אצל ילדים. זה יכול להופיע במספר דרכים, אך לעתים קרובות, זה מופיע ככתמים קשקשים של נשירת שיער על הראש.

תכשירי שיער לטיפול בהתקרחות ילדים

אם אחד מהילדים שלכם סובל מהתקרחות כבר בגיל צעיר, כדאי לבחון טיפולים שונים אשר יסייעו לו להחלים ממנה. נשירת שיער היא אף פעם לא נראית טוב, כך שהיא גורמת לתחושה לא טובה אצל ילדים, בלי קשר למראה עצמו.

ישנן משחות ותוספי תזונה רבים שיכולים לשפר את מראה השיער של אנשים מבוגרים ואצל ילדים כאחד. חפשו אחר תכשירים אלה ברשת והשוו מחירים וסוגים לפי בחירתכם.

נכתב בשיתוף הייר קליניק

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »