אולם אירועים או גם גן אירועים – מה עדיף?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אולם אירועים הוא חלל המיועד לשמש למפגשים גדולים כגון כנסים, סמינרים וחתונות. גן אירועים הוא חלל דומה אבל הוא פתוח וטבעי יותר וגם מתאים יותר למפגשים קטנים יותר כמו מסיבות קוקטייל וחתונות קטנות. באולם אירועים יש הרבה מקום שיכול לשמש לארגון אירוע.

לגן אירועים יש פחות מקום אבל יש לו יתרונות. גן אירועים הוא סוג של מתחם הפועל באוויר הפתוח אשר תוכנן במקור לאירועים, כגון נשפים וקבלות פנים.

אולם אירועים הוא הצורה המסורתית של גן אירועים. באולם חלל מרכזי גדול עם תקרה גבוהה המשמשת לריקודים וחברות. גן האירועים לעומת זאת, אינטימי יותר עם חללים קטנים יותר. החללים הקטנים יותר מעוצבים כדי ליצור אווירה המתאימה לאורחים.

גן אירועים יכול לשמש לאירוח אירועים בדרכים רבות ושונות; זה יכול לשמש כמקום למסיבות, חתונות או אפילו פגישות עסקיות.

כיצד לבחור מקום לאירועים? 

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון כאשר בוחרים בין אולם אירועים לגן אירועים. אולם האירועים בדרך כלל רשמי יותר ויכול להכיל קבוצות גדולות יותר. גן האירועים יכול לשמש לקבוצות קטנות יותר ולרוב הוא חסכוני יותר.

אבל מה עדיף? גן אירועים או אולם? 

בתחילה חשוב לדעת שלאולם האירועים יש שטח גדול, עם שולחנות, כיסאות ושאר רהיטים שיכולים להכיל מספר רב של אורחים. בגן האירועים יש פחות רהיטים, אבל קל יותר ליצור תחושה טבעית עם צמחים ופרחים. עם זאת לגן אירועים לחתונה יש איכויות שלו כמו חלל פתוח, גינה יפה או בריכה.  מבחינת עלות, אולם האירועים בדרך כלל יקר יותר מגן האירועים מכיוון שהוא דורש יותר ריהוט ומקום לאירוח אורחים. אבל כיום אפשר להתמקח על המחיר ובכך לבחור את מה שמתאים לכם. 

בואו להתארח ב- LARA אולם אירועים >>> 

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »