מפיצי ריח חשמליים – כל מה שצריך לדעת

מפיצי ריח חשמליים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מפיצי ריח הם מוצר שקיים כבר הרבה מאוד שנים ותמיד השתמשו בהם בשביל ליצור ריח נעים בחללים שנדרשו לכך. בתחילה, השתמשו במפיצי ריח לצורך הפגת ריחות רעים בחדרי שירות או בבתי עסק שייצרו מוצרים בעלי ריח רע, אך לאט לאט גילו כי הדבר יכול לשמש גם לשדרוג ריחות קיימים בחללים נקיים ולא רק להפיג ריחות לא טובים. עם השנים, שדרגו עוד יותר את המוצרים המבשמים, והחלו לייצר גם מפיצי ריח חשמליים .

מה זה מפיץ ריח חשמלי?

מפיץ ריח חשמלי הינו מוצר שמכניס בכיס הקטן – כמו שאומר הביטוי – את כל מפיצי הריח האחרים. ולמה? הרי במפיץ ריח רגיל לא מתרחשת פעולה מסוימת אשר 'דוחפת' את הבושם החוצה, אלא האדים של הנוזל שמשתחררים באופן אוטומטי, יוצרים את הריח. לעומת זאת, במפיץ ריח חשמלי כן מתבצעת פעולה לשחרור הבושם ולפיזור שלו בחלל. במפיצי ריח חשמליים יש מנגנון מסוים אשר גורם להתזה של הבושם אל חלל החדר במרווחי זמן מסוימים, מה שמגביר למעשה את עוצמת הריח בחלל בו מותקן המכשיר.

מפיצי ריח חשמליים – כל הסוגים הקיימים

כמו בכל מוצר חשמלי, גם כאשר מדובר על מפיצי ריח חשמליים קיימים סוגים שונים. במכשירים הפשוטים יותר, לא קיימת אופציה לבחירת מרווחי הזמן בהם יותז הבושם, אלא ישנה רק אופציה אחת מובנית של התזה בכל 15 דקות. כמובן שיש גם מכשירים משוכללים יותר בהם ניתן לבחור את מרווח הזמן הרצוי בין התזה להתזה, כאשר ניתן לשנות זאת במידת הצורך. נניח שנשפך בחדר חומר בעל ריח לא נעים, ניתן יהיה לקצר את טווח הזמן ולגרום למכשיר לשחרר בושם בתכיפות רבה יותר עד להפגת הריח שהתפזר בחלל.

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »