חסרונות של המסת שומן בקור

הצרת היקפים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

המסת שומן בקור (או הקפאת שומן) הוא טיפול מומלץ מאוד שרבים בוחרים לבצע אותו. הוא יוצע בפניהם כאשר הם יגלו כי עודפי שומן הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהחיים שלהם, והם לא מצליחים להיפטר מהם בשום דרך שהם הכירו עד כה. הכלל טוען שאם לא הצלחנו במכלול הדרכים שניסינו ללכת בהם עד כה להשיג את המטרה, זה סימן שצריך לנסות דרך אחרת. ויש אחת כזו – המסת שומן בקור הינה טיפול ייעודי שחותר להמיס את השומנים העקשניים שלא מצליחים להסיר אותם בדרכים המוכרות.

המסת שומן בקור – טיפול מומלץ ובטוח

ניתן לומר שהמסת שומן בקור הינו טיפול מומלץ מאוד שנחשב לבטוח בהשוואה לניתוח הצרת היקפים. הוא מתאים למטופלים בטווח גילאים נרחב ועם עבר מגוון. ההסבר מאחורי הטיפול הוא השימוש בטמפרטורה מבוקרת של קור שפוגע בתאי השומן וגורם להם להתחיל פירוק באופן עצמי. הקור הינו בטמפרטורה מדויקת שאינה גורמת לפגיעה בתאים אחרים בגוף. רק תאי השומן מגיבים לטמפרטורה זו ומתחילים תהליך של פירוק.

מה החסרונות של המסת שומן בקור?

באופן כללי אין חסרונות בולטים לשיטה זו. אם כי מי שאין לו סבלנות להמתין לתוצאות יכול לגלות שהטיפול לא ממש מתאים לו. וזאת מחמת העובדה שההמסה הינה צעד ראשון בפתיחת תהליך. הטיפול גורם לכך שיתחיל תהליך טבעי של פירוק תאי השומן ולהפרשה טבעית שלהם מהגוף. התהליך הזה יכול להימשך על פני שבועות ואף חודשים. אף אחד גם לא יכול לקבוע מתי הוא יסתיים ומתי נראה סוף סוף את התוצאות על גופנו. כמובן שהתכלית של הטיפול הינה להצר היקפים ולהסיר עודפי שומן, אבל התהליך לקוח את הזמן שלו והתוצאות יכולות להציג את עצמן בגופנו רק לאחר תקופה.